شنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » اطلاع‌رسانی خدمات بیمه‌ کوثر به فرماندهان و کارکنان آجا

اطلاع‌رسانی خدمات بیمه‌ کوثر به فرماندهان و کارکنان آجا

شرکت بیمه‌ کوثر در راستای اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی خانواده بزرگ نیروهای‌مسلح جلساتی را با کارکنان، معاونان، مدیران و فرماندهان سازمان‌ها و یگان‌های نیروهای‌ مسلح برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه و بنا بر اعلام معاون طرح‌ و توسعه بیمه‌ کوثر، در این زمینه جلساتی باحضور کارکنان نیروی‌زمینی ارومیه، ۶۰۰نفر از فرماندهان نزاجا خراسان‌جنوبی، شاغلین تیپ ۱۵۸تکاور ذوالفقار، تیپ ۲۵۸پژوهند و تیپ ۱۵۷شاهرود در سمنان برگزار شد.

کاظمی از حضور کارشناسان شرکت در قرارگاه عملیاتی آجا سمنان، یگان‌های نزاجا سیستان‌وبلوچستان، مراسم صبحگاه کارکنان نزاجا فارس، یگان ۱۱۶ و آمادگاه اصلی قزوین، یگان گیلان و فرماندهی تیپ ۳۱۶ شهید قهرمان همدان خبرداد و گفت: در این جلسات و مراسم‌ معرفی خدمات و بیمه‌های قانونی و اختیاری ارائه شده توسط شرکت، مزایای بیمه‌های ‌کوثر نسبت‌به سایر شرکت‌های بیمه‌ای و نحوه خدمات‌رسانی شرکت به بیمه‌شدگان مطرح و مشکلات بیمه‌شدگان آجا در این زمینه بررسی و مرتفع می‌شود.

وی با بیان اینکه جلسه‌ با فرماندهان و کارکنان نزاجا در خوزستان در آینده نزدیک برگزار می‌شود، خاطرنشان‌کرد: همایش‌هایی با موضوع عمر و سرمایه‌گذاری در استان‌های لرستان، خراسان‌شمالی و جلسه آموزشی و آگاه‌سازی خانواده‌های کارکنان نزاجا به‌ترتیب در استان‌های کرمانشاه و اردبیل برگزار خواهد شد.

* کد خبر: 1523

این را نیز بررسی کنید

معرفی برندگان جشنواره تابان بیمه نوین در بخش بیمه گذاران

مراسم قرعه‌کشی جوایز جشنواره فروش ویژه تابان بیمه نوین برای بیمه‌گذاران برگزار شد. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *