سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

اطلاع‌رسانی خدمات بیمه‌ کوثر به فرماندهان و کارکنان آجا

شرکت بیمه‌ کوثر در راستای اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی خانواده بزرگ نیروهای‌مسلح جلساتی را با کارکنان، معاونان، مدیران و فرماندهان سازمان‌ها و یگان‌های نیروهای‌ مسلح برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه و بنا بر اعلام معاون طرح‌ و توسعه بیمه‌ کوثر، در این زمینه جلساتی باحضور کارکنان نیروی‌زمینی ارومیه، ۶۰۰نفر از فرماندهان نزاجا خراسان‌جنوبی، شاغلین تیپ ۱۵۸تکاور ذوالفقار، تیپ ۲۵۸پژوهند و تیپ ۱۵۷شاهرود در سمنان برگزار شد.

کاظمی از حضور کارشناسان شرکت در قرارگاه عملیاتی آجا سمنان، یگان‌های نزاجا سیستان‌وبلوچستان، مراسم صبحگاه کارکنان نزاجا فارس، یگان ۱۱۶ و آمادگاه اصلی قزوین، یگان گیلان و فرماندهی تیپ ۳۱۶ شهید قهرمان همدان خبرداد و گفت: در این جلسات و مراسم‌ معرفی خدمات و بیمه‌های قانونی و اختیاری ارائه شده توسط شرکت، مزایای بیمه‌های ‌کوثر نسبت‌به سایر شرکت‌های بیمه‌ای و نحوه خدمات‌رسانی شرکت به بیمه‌شدگان مطرح و مشکلات بیمه‌شدگان آجا در این زمینه بررسی و مرتفع می‌شود.

وی با بیان اینکه جلسه‌ با فرماندهان و کارکنان نزاجا در خوزستان در آینده نزدیک برگزار می‌شود، خاطرنشان‌کرد: همایش‌هایی با موضوع عمر و سرمایه‌گذاری در استان‌های لرستان، خراسان‌شمالی و جلسه آموزشی و آگاه‌سازی خانواده‌های کارکنان نزاجا به‌ترتیب در استان‌های کرمانشاه و اردبیل برگزار خواهد شد.

کد خبر: 1523

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *