سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

مشارکت بانک پارسیان در تامین مالی طرح‌های استراتژیک

مدیرعامل بانک پارسیان در جمع مدیران ستادی و روسای شعب این بانک ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر با اشاره به حادثه تاسف بار مناء، سوء مدیریت عربستانی ها در اداره مراسم حج را مسبب قربانی شدن حجاج عزیز ایرانی دانست و ضمن اعلام همدردی به خانواده بازماندگان تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، کوروش پرویزیان با تاکید بر اینکه هم اکنون عصر، عصرمشتری محوری و اعتماد است، خطاب به روسای شعب، گفت: این اعتماد مشتریان به بانک است که بانک را حفظ و مخاطرات را کم می کند. شما با روحیه خوب و مناسب شعب را در مواجهه با مشتریان مدیریت کرده و ارزش محوری و اخلاق محوری را سرلوحه کار خود قرار دهید و اطمینان دارم که مشتریان بانک عمدتاً با این اعتبار شما به بانک مراجعه می کنند.

دکترپرویزیان با بیان اینکه بانک پارسیان به یک سرمایه و برند ملی تبدیل شده و بایستی برای نسل های آینده حفظ و نگهداری شود، بر لزوم هم راستایی استراتژیک بانک و گروه های مالی وابسته تاکید و خاطر نشان کرد: همه باهم، هم قسم و وفادار به ارزش ها بایستی با بکارگیری تمام ظرفیت و توان خود به گونه ای عمل کنیم که بانک پارسیان در شرایط مناسب تری از بانک های رقیب در فضای بین المللی جدید قرارگیرد.

وی افزود: تلاش مضاعف شما در شعب و همکاران عزیز در زیرمجموعه های بانک برای نگه داشتن بانک پارسیان در صدر بانک های خصوصی بسیارمهم و کارساز است و سربلندی بانک به مشارکت، همکاری و همدلی شما بستگی دارد تا بانک پارسیان در سود آوری و ارزش افزوده برای ذی نفعان و سهامداران سرآمد شود.

ایشان در ادامه بر لزوم همکاری و اهتمام مدیران، روسای شعب و کارکنان بانک برای وصول مطالبات معوق تاکیدکرد و خواستار برنامه ریزی و پیگیری مستمر در وصول مطالبات در راستای منافع بانک و مشتریان شد.

وی با اشاره به نقش فناوری اطلاعات در فضای بانکی گفت: هم اکنون بانکداری الکترونیک به عنوان یک ماژول سودآوری دیده شده است و بخش مالی و خدمات بانکی به شدت تحت تاثیرفضای فناوری اطلاعات است، لذا باید با نوآوری و طراحی ابزارهای جدید و نوین سهم خود را در بازار افزایش دهیم.

دکتر پرویزیان سپس با اشاره به دستاوردها و توفیقات شرکت های زنجیره ارزش بانک اظهار داشت: می بایست با استفاده از ظرفیت های شرکت های بیمه‌، لیزینگ، تامین سرمایه، صرافی، کارگزاری و …، برنامه ریزی منسجم در زمینه سرمایه گذاری‌ها‌، بانکداری شرکتی و اختصاصی برای تکمیل زنجیره خدمات بانک صورت گیرد.

مدیرعامل بانک پارسیان گفت در بازار بانکی کشور باید رقابت به مفهوم ارائه خدمت بهتر با هزینه کمتر به مشتری، شکل گیرد.

دکتر پرویزیان افزود: بانک ها در حال حاضر با اعتبار و سرمایه خودشان فعالیت می کنند، در شرایطی که هزینه های پرداختی آنها با لاست و این شرایط ، آینده کاری ما و حتی سهامداران را با خطر جدی مواجه نموده و ارزش افزوده برای آنها ایجاد نمی کند. لذا خواست بانک این است که منابع بانک، پایدار، کم هزینه و بلند مدت بوده و همچنین مصارف بانک، بگونه ای باشد که مخاطرات را افزایش نداده و در عین حال امکان مدیریت ریسک های آتی را داشته باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بانک پارسیان حامی طرح های استراتژیک عمرانی و عمومی کشور است و مشارکت فعالی در این زمینه دارد، افزود: حمایت از حوزه های نفت و انرژی، فولاد و معدن جزو سیاست های بانک پارسیان است و ما طرح هایی را به صورت ارزی و ریالی آغاز کرده ایم که برای نمونه و به همین منظور، تامین مالی طرح های آبرسانی و آب شرب به جمعیتی بالغ بر ۱۸٫۵ میلیون نفر از هموطنان در شهرها و روستاهای کشور، با مشارکت دولت محترم و این بانک در دست اقدام است.

نخستین گردهمایی سراسری مدیران ستادی و روسای شعب بانک پارسیان در سال ۹۴، با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین، مدیران ستادی، روسای حوزه ها و شعب ومدیران عامل شرکت های زیرمجموعه، روز شنبه ۱۱ مهر ماه برگزار شد؛

در این همایش مدیرعامل و اعضای هیات مدیره از ۱۸ نفر از روسای موفق شعب بانک پارسیان تقدیر نمودند.

کد خبر: 1499

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *