سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

بانک کشاورزی عامل رسمی خرید ذخائر استراتژیک شد

مدیرعامل بانک کشاورزی در جمع مدیران ستادی بانک کشاورزی با بیان این که تا کنون ۹۲۰۰۰ میلیارد ریال وجه خرید تضمینی گندم توسط بانک کشاورزی توزیع شده است، گفت: با تایید دولت محترم، بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه، بانک کشاورزی به عنوان عامل رسمی خرید ذخایر استراتژیک کشاورزی تعیین شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه،  مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در همایش مدیران بانک کشاورزی که روز چهارشنبه ۱۵ مهرماه در مرکز آموزشی رفاهی بابلسر برگزار شد، تبدیل اضافه برداشت بانک کشاورزی از بانک مرکزی به خط اعتباری، تحقق مرحله اول افزایش سرمایه بانک کشاورزی و تعیین تکلیف مطالبات بانک از دولت بابت صندوق بیمه کشاورزی را از جمله رویدادهای مثبت برای این بانک دانست.

وی افزود: بخش زیادی از درآمد بانک می تواند از محل بازارهای بین المللی باشد پس شایسته و بایسته است تا با شناخت ریسک بازارهای بین المللی، قوانین بانکداری بین الملل و استفاده صحیح و موثر از اعتماد و وجهه مثبت بانک در جوامع بین المللی شرایط آن را فراهم کنیم .

دکتر شهید زاده همچنین خواستار توجه ویژه مدیران و کارکنان به منابع صندوق توسعه ملی به عنوان راهکاری برای جذب منابع مردمی شد.

کد خبر: 1497

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *