دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲

فروش بیمه‌نامه آتش سوزی با همکاری ایرانسل

بیمه ایران عرضه بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی را با همکاری شرکت ایرانسل آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این بیمه نامه به منظور دسترسی سریع و ارزان تر شهروندان به خدمات بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی از سوی این مجموعه طراحی و در اختیار هموطنان قرار داده شده است.

در این طرح روزانه ۲۵۰۰ ریال از اعتبار شارژ مشترکان ایرانسل متقاضی خرید این بیمه نامه کسر و به عنوان حق بیمه بیمه نامه های آتش سوزی به حساب بیمه ایران منظور می‌شود. این بیمه نامه پوشش خطرات ناشی از آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه، زلزله، سیل، توفان و سرقت اثاثیه را در برخواهد داشت.

سقف تعهدات بیمه ایران در این بیمه نامه بابت خسارت وارده به ساختمان ۵۰۰ میلیون ریال، اثاثیه منزل مسکونی ۳۰۰ میلیون ریال و سرقت اثاثیه (با شکست حرز) ۵۰ میلیون ریال می‌باشد. علاقه مندان برای بهره مندی از پوشش این بیمه نامه باید کد #۹۹۹* را با خطوط ایرانسل شماره‌گیری و با اعلام کد ملی، کد پستی یا شماره تلفن ثابت منزل، تحت پوشش این بیمه قرار گیرند.

شماره بیمه‌نامه بلافاصله پس از ثبت کد پستی بیمه گذار، در اختیار وی قرار خواهد گرفت و این بیمه نامه در تمامی شعبات بیمه ایران در سراسر کشور اعتبار دارد. بر اساس این گزارش، امکان صدور بسته بیمه‌ نامه آتش سوزی منازل مسکونی برای هر شماره ملی و کد پستی، فقط یک‌بار است اما از طریق یک خط ایرانسل می‌توان برای کدهای پستی مختلف این بیمه‌نامه را تهیه کرد.

مدت اعتبار این بیمه نامه ازتاریخ صدور یک ساله بوده و عرضه آن از اول شهریورماه سال جاری آغاز شده است. اطلاعات تکمیلی درباره بیمه‌نامه آتش‌سوزی منازل مسکونی در پایگاه اطلاع رسانی شرکت سهامی بیمه ایران به نشانی ww.iraninsurance.ir و همچنین مرکز تماس بیمه ایران به شماره ۰۹۶۶۸ قابل دسترسی است.

کد خبر: 1484

این را نیز بررسی کنید

 افزایش هم افزایی و همکاری دوجانبه بیمه و بورس

دکتر استاد هاشمی در دیدار با رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بر توسعه همکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *