شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

تاکید مدیرعامل بیمه ایران بر افزایش ضریب نفوذ بیمه

رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران گفت: افزایش ضریب نفوذ بیمه و ترویج فرهنگ بیمه ای درکشوراز جمله مهم ترین اولویت ما در شرکت سهامی بیمه ایران می باشد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه،‌ سید عباس حسینی در جریان برگزاری مراسم تودیع محمود امراللهی و معارفه رسمی اش در وزارت امور اقتصادی و دارایی ضمن قدردانی ازمسوولان وزارت اموراقتصادی و دارایی و مدیریت قبلی شرکت با اشاره به اینکه بیمه ایران دارای سابقه ۸۰ ساله است، افزود: این شرکت سرمایه انسانی ارزشمند و شبکه فروش گسترده ای دارد و به طور حتم از این توانایی عظیم درافزایش ضریب نفوذ بیمه درکشور به نحوه مطلوب استفاده خواهیم کرد.

وی بیمه ایران را پدر معنوی صنعت بیمه کشور خواند و افزود: این شرکت نقش و جایگاه منحصر بفردی در صنعت بیمه کشور داشته و به عنوان حامی اقتصاد کشور به ویژه درزمان های بحرانی چون جنگ و تحریم ها نقش تاثیر گذاری داشته و دارد.

رییس هیات مدیره بیمه ایران درخصوص جهت گیری ها و برنامه های آتی بیمه ایران،تصریح کرد: بهره گیری کامل از تمامی مزیت ها و ظرفیت های راهبردی این مجموعه با تکیه بر دانش و تجربه ارزشمند همکاران شاغل و بازنشسته شرکت را دردستورکارخواهیم داشت.

حسینی تاکید کرد: همچنین رشد متوازن ارکان مالی و سرمایه گذاری های کشور شامل بازارهای سرمایه،پولی،بیمه و بانک را مورد توجه و پی گیری ویژه قرارخواهیم داد.

وی اضافه کرد: از سوی دیگر خواستار رشد و تعمیق صنعت و بازار بیمه کشور متناسب با افزایش ظرفیت های اقتصادی و بنیان های صنعتی و بهبود فضای کسب و کار کشوربوده وآن را دنبال خواهیم کرد.

رییس هیات مدیره بیمه ایران دربخش دیگرسخنان خود افزایش تنوع با خلق و ارائه محصولات جدید بیمه ای مبتنی بر الگوها و مطالعات موفق جهانی و نیاز های داخلی را از دیگر اولویت های برنامه کاری اش در بیمه ایران عنوان کرد.

حسینی با اشاره به اینکه از شیوه های مدرن وفناوری های جدید درتدوین و ارائه محصولات بیمه ای و اداره این شرکت استفاده خواهد کرد، تصریح کرد: همچنین برحفظ مدل های اقتصادی درعملیات بیمه گری درکنار ایفای مسوولیت های اجتماعی تاکید جدی خواهیم داشت ودرصدد هستیم دراین حوزه همچنان سرآمد باقی بمانیم.

وی درباره فعالیت های برون مرزی شرکت متبوعش در دوره جدید نیز گفت: درنظر داریم با ایجاد آمادگی های لازم،حضوری فعال و کار آمد د رمنطقه و درصحنه های بین المللی داشته باشیم وهمکاری هاومشارکت های خودرا با معتبرترین شرکت های بیمه ای جهان دردوران پسا تحریم قراردهیم.

به گفته وی ارتقای سطح کیفیت خدمت رسانی به تمامی بیمه گذاران ازدیگر برنامه های استراتژیک مدیریت جدید است و برآن تاکید فراوان داریم.

رییس هیات مدیره بیمه ایران با اشاره به اینکه سرمایه گذاری دربخش های مختلف اقتصادی کشور و سرمایه ای یکی از مهم ترین ارکان درآمد زایی شرکت های بیمه ای است ،ادامه داد: برهمین اساس تقویت حوزه سرمایه گذاری ها و حضور موثر در بازارهای مالی کشور درچارچوب قوانین و مقرارت،مصوبات شورای عالی بیمه وبیمه مرکزی به طور ویژه را دردستورکارخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه بیمه ایران به هیچ وجه با بیمه های خصوصی رقابت ندارد بلکه به عنوان راهبر صنعت بیمه، حامی آن ها است،اظهارداشت: به طور حتم سطح همکاری ها و ایجاد ظرفیت های لازم برای مشارکت استراتژیک با سایر شرکت های بیمه ای فعال کشور دردوره جدید افزایش خواهد یافت.

وی درخصوص برنامه های مدیریت جدید، برای بیمه گذاران بزرگ نیز گفت: در صدد افزایش سطح هم افزایی با بیمه گذاران بزرگ ، تعمیق فرهنگ وباورهای بیمه ای در جامعه بوده و این مهم را دنبال خواهیم کرد.

حسینی هدف دیگراین شرکت را تقویت بیمه نامه های زندگی و مستمری تکمیلی بازنشستگی عنوان کرد و درادامه افزود: با تعامل سازنده و افزایش سطح همکاری ها با سایر شرکت های بیمه ای و نهادهای حاکمیتی به ویژه بیمه مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی از تمامی ظرفیت های داخلی و قانونی شرکت بهره خواهیم برد وجایگاه صنعت بیمه را دررشد و توسعه اقتصادی کشور بازتعریف می نماییم.

وی پی گیری موثر وصول مطالبات از بیمه گذاران عمده و بهبود کیفیت پرتفوی شرکت را از دیگر اولویت های این مجموعه خواند.

مدیرعامل بیمه ایران درخاتمه ابراز امیدواری کرد: این شرکت درآینده نزدیک بتواند سهم قابل توجهی درتوسعه و تعمیق فرهنگ بیمه و گسترش آن درجامعه داشته باشد و با ایجاد آرامش باعث امنیت و اطمینان خاطر سرمایه گذاران،کارآفرینان و سایر فعالان اقتصادی کشورشود.

در مراسم تودیع و معارفه محمود امراللهی و سید عباس حسینی، محمد پاریزی و محمد شرفشاهی معاونان بانکی و بیمه وشرکت های دولتی و توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدیران ستادی این وزارتخانه، جمعی ازهیات عامل بیمه مرکزی، اعضای هیات مدیره بیمه ایران ومدیران ستادی و فنی این شرکت حضورداشتند.

کد خبر: 1375

این را نیز بررسی کنید

سرمد

معرفی سرپرست مدیریت شعبۀ استان آذربایجان غربی بیمه سرمد

با حضور مدیر امور شعب بانک صادرات استان آذربایجان غربی و سرپرست مدیریت امور شعب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *