چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

 تقدیر از خدمات امراللهی در سندیکای بیمه‌گران

در جلسه شورای عمومی سندیکای بیمه گران که با حضور رئیس کل و اعضای هیات عامل بیمه مرکزی و مدیران عامل شرکت های بیمه روز گذشته ۳۰ شهریور برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر ازخدمات امراللهی در بیمه ایران و رئیس شورای عمومی سندیکای بیمه گران قدردانی شد.

به گزارش ایگاه خبری بانک و بیمه،‌ محمد ابراهیم امین رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به سختی های مدیریت بزرگترین شرکت بیمه کشور گفت: مدیری که چنین مسئولیت بزرگی را می پذیرد ، آمادگی رویارویی با نقد، امتحان و فرافکنی حتی به ناحق را دارد اما متاسفانه اتفاق اخیر ضربه بزرگی برای صنعت بیمه بود.

وی با انتقاد از رسانه هایی که گاه به ناحق با آبروی مدیران بازی می کنند گفت: امراللهی مدیری پاکدست، تلاشگر و سالم است که متاسفانه رسانه ملی بدون رعایت صداقت و با عملکرد نامناسب به حواشی موجود دامن زد.

رئیس کل بیمه مرکزی در خصوص احراز صلاحیت حسینی، مدیرعامل جدید بیمه ایران گفت: با توجه به سوابق ایشان در حوزه بیمه به معنای عام، بیمه مرکزی صلاحیت وی را براساس آیین نامه ۹۰ تایید کرده است و حامی وی خواهیم بود تا بتواند بیمه ایران را به خوبی اداره کند.

در ادامه محمود امراللهی مدیرعامل سابق بیمه ایران به ارائه گزارشی از عملکرد خود در طی این دوران پرداخت و گفت: من مسئولیت بیمه ایران را در شرایطی پذیرفتم که دارای مشکلات زیادی چون زیان، اختلافات داخلی، کمبود نقدینگی بود که در این میان مشکل بیمه توسعه هم به آن اضافه شد.

وی در خاطر نشان کرد: در این دوران اقدامات خوبی برای شفاف سازی حساب ها، تدوین برنامه استراتژیک صورت گرفت اما مطمئنا ۲۰ماه نمی تواند برای برطرف کردن تمام نواقص بزرگترین شرکت بیمه کشور کافی باشد.

در ادامه سید عباس حسینی مدیرعامل جدید بیمه ایران ضمن قدردانی از زحمات امراللهی در بیمه ایران گفت: با شناسایی صنایع بزرگ باید سبد بیمه را بزرگتر کنیم آن وقت دیگر نیازی به رقابت نیست. در واقع، صنعت بیمه باید با اعداد بزرگ کار کند.

در پایان نایب رئیس شورای عمومی و دبیر کل سندیکای بیمه گران و جمعی از مدیران عامل شرکت های بیمه با اهدای لوح تقدیر از خدمات محمود امراللهی مدیرعامل سابق بیمه ایران قدردانی کردند.

کد خبر: 1364

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *