شنبه , ۸ مهر ۱۴۰۲

رشد ٣٨درصدی تراکنش پایانه‌های فروش بانک صادرات

​مجموع تعداد تراکنش‌های بانکی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در مردادماه سال جاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٣٨ درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه،‌ این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک و آلودگی هوا، توسعه این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که تعداد تراکنش¬های پایانه های فروش متصل به حسابهای این بانک در مرداد ماه ٣٨ درصد رشد نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال٩٣ را نشان می دهند.

همچنین گزارش یاد شده بیانگر رشد ١۵ درصدی تعداد کل تراکنش‌های سیستم سپهر در مرداد ماه سال جاری نسبت مقطع مشابه در سال قبل می باشد که این میزان رشد حاکی استقبال بیشتر مردم از خدمات نوین این بانک است.

گفتنی است این بانک با ۴۴١ هزار مشتری اینترنتی با میانگین حدود ١١ میلیون تراکنش در ماه با رشد ٢١درصدی، تعداد ۴١٠هزار و ٢۶۵ دستگاه پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران با حدود ۴۴میلیون تراکنش در ماه و صدور حدود ۴٧ میلیون انواع کارتهای الکترونیک به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور نقش بسزایی در ترویج بانکداری نوین دارد.

کد خبر: 1265

این را نیز بررسی کنید

برگزاری مسابقه «۹۵ سال همراهی» با جوایز میلیونی

به مناسبت گرامیداشت نود و پنجمین سالروز تأسیس بانک‌ملی‌ایران‌، مسابقه‌‌‌ای با عنوان «۹۵ سال همراهی» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *