سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

بیمه ایران غرامت فوت شدگان حادثه مکه را می‌پردازد

شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان بیمه گزار حجاج ایرانی غرامت فوت شدگان حادثه غم انگیز شهر مکه را در وجه بازماندگان این حادثه پرداخت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، مدیر بیمه‌های اشخاص بیمه ایران درباره این حادثه و نحوه پرداخت غرامت به بازماندگان تصریح کرد: متاسفانه در حادثه سقوط جرثقیل در شهر مکه تا کنون ۱۱ زائر ایرانی فوت و بیش از ۳۰ نفر آنان مصدوم شده‌اند.

بهروز ناظمی با اشاره به اینکه مصدومان این حادثه در بیمارستان های هلال احمر ایرانیان در شهر مکه بستری هستند، تصریح کرد: تمامی هزینه‌های درمانی و بستری مصدومان این حادثه بر عهده بیمه ایران است و غرامت آن را به ذینفعان پرداخت خواهیم کرد.

به گفته وی همچنین هزینه‌های جانبی مصدومان این حادثه که به واسطه ناتوانی به تنهایی قادر به انجام اعمال مناسک حج نیستند نیز از طریق بیمه نامه حجاج که این شرکت با سازمان حج و زیارت منعقد کرده است قابل جبران بوده و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

مدیر بیمه های اشخاص بیمه ایران درباره هزینه‌های انتقال اجساد فوت شدگان ایرانی به کشور نیز گفت: تمامی هزینه های انتقال اجساد زائران ایرانی بر عهده بیمه ایران بوده و به سازمان‌های طرف قرار داد پرداخت خواهد شد.

ناظمی ادامه داد: نمایندگان ما در مکه مکرمه به منظور پی گیری وضعیت مفقودان و مصدومان این حادثه حضور فعال داشته و به طور حتم در خدمت رسانی مطلوب به آنان از هیچ کوششی دریغ نخواهند نمود.

کد خبر: 1257

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *