سه شنبه , ۸ آذر ۱۴۰۱
خانه » بیمه » تعهد، عامل انعقاد قراردادهای بیمه کوثر

تعهد، عامل انعقاد قراردادهای بیمه کوثر

مدیران و کارکنان شرکت بیمه کوثر با عملکرد خود که نشانگر تعهد آن‌هاست، توانستند بسترهای تمدید و انعقاد قراردادهای جدید را مهیا سازند.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه و بنا بر اعلام مدیر بیمه‌های مسئولیت بیمه کوثر، اعتقاد مدیران و کارکنان شرکت و نیز پرداخت به‌ موقع خسارت‌های جانی و مالی در راستای رضایت‌مندی بیمه‌‌گذاران و بیمه‌شدگان، یکی از علل اساسی افزایش تعداد قراردادهای منعقده در حوزۀ بیمه‌های مسئولیت است.

پیام درگاهی از انعقاد قرارداد بیمۀ مسئولیت‌مدنی جامع شهرداران بیمۀ‌کوثر با شهرداری بیرجند، ایلام و شهرکرد خبرداد و گفت: براساس این قراردادها حدود ۶۰۰ هزار نفر از شهروندان تحت‌پوشش بیمۀ مسئولیت جامع شهرداران قرار گرفتند.

وی بیان‌کرد: کارکنان شرکت کشت و صنعت کارون به تعداد تقریبی سه‌هزار نفر نیز تحت‌پوشش بیمۀ مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان قرار گرفتند.

مدیر بیمه‌های مسئولیت شرکت انعقاد قرارداد با صنایع تابعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای‌مسلح را از دیگر اقدامات این مدیریت برشمرد و تصریح‌کرد: این مدیریت با مرکز مین‌زدایی کشور( متولی پاکسازی میادین مین در سراسر کشور )، سازمان صنایع دفاع و شرکت صنایع الکترو نیک ایران (صا ایران) نیز قرارداد مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان را منعقد نموده است.

* کد خبر: 1212

این را نیز بررسی کنید

بیمه حافظ

کاهش ۵۲ درصدی شکایات از «بیمه حافظ» در سال ۱۴۰۰

علیرغم رشد بیش از ۶۲ درصدی پرتفو، شرکت بیمه حافظ در راستای اهداف مشتری مداری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *