چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

تعهد، عامل انعقاد قراردادهای بیمه کوثر

مدیران و کارکنان شرکت بیمه کوثر با عملکرد خود که نشانگر تعهد آن‌هاست، توانستند بسترهای تمدید و انعقاد قراردادهای جدید را مهیا سازند.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه و بنا بر اعلام مدیر بیمه‌های مسئولیت بیمه کوثر، اعتقاد مدیران و کارکنان شرکت و نیز پرداخت به‌ موقع خسارت‌های جانی و مالی در راستای رضایت‌مندی بیمه‌‌گذاران و بیمه‌شدگان، یکی از علل اساسی افزایش تعداد قراردادهای منعقده در حوزۀ بیمه‌های مسئولیت است.

پیام درگاهی از انعقاد قرارداد بیمۀ مسئولیت‌مدنی جامع شهرداران بیمۀ‌کوثر با شهرداری بیرجند، ایلام و شهرکرد خبرداد و گفت: براساس این قراردادها حدود ۶۰۰ هزار نفر از شهروندان تحت‌پوشش بیمۀ مسئولیت جامع شهرداران قرار گرفتند.

وی بیان‌کرد: کارکنان شرکت کشت و صنعت کارون به تعداد تقریبی سه‌هزار نفر نیز تحت‌پوشش بیمۀ مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان قرار گرفتند.

مدیر بیمه‌های مسئولیت شرکت انعقاد قرارداد با صنایع تابعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای‌مسلح را از دیگر اقدامات این مدیریت برشمرد و تصریح‌کرد: این مدیریت با مرکز مین‌زدایی کشور( متولی پاکسازی میادین مین در سراسر کشور )، سازمان صنایع دفاع و شرکت صنایع الکترو نیک ایران (صا ایران) نیز قرارداد مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان را منعقد نموده است.

کد خبر: 1212

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *