دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲

بیمه آسیا و ایرانول تفاهم نامه امضا کردند

بیمه آسیا و ایرانول تفاهم نامه همکاری در خصوص ارائه خدمات بیمه ای امضا کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، براساس این تفاهم نامه که به امضای دکتر کاردگر،نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بیمه آسیا و مهندس اسحاقی ،نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت نفت ایرانول رسید،بیمه آسیا تمام پوشش های بیمه ای مورد نیاز این شرکت را ارائه خواهد داد.

دکتر کاردگر، نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا در سخنانی ،ضمن اشاره به قدمت ۵۶ ساله بیمه آسیا در ارائه خدمات بیمه ای و معرفی توانمند ی های فنی ،نکات کلیدی را در خصوص شبکه گسترده فروش، سهم بازار و سهامداران این شرکت بیان کرد.

در ادامه مهندس اسحاقی نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت نفت ایرانول با ابراز خوشنودی از زمینه ایجاد شده برای همکاری با بیمه آسیا، مواردی را در خصوص تاریخچه، تعداد پالایشگاه‌ها، سهامداران و…اظهار داشت.

گفتنی است شرکت نفت ایرانول ( سهامی عام )، تولید کننده انواع روغن های پایه ، روغن موتور و صنعتی ، اسلاک واکس، فورفورال اکستراکت ، پترولاتوم ، برایت استاک در ایران در راستای خصوصی سازی شرکت های دولتی، در پاییز ۱۳۸۱ پالایشگاه های روغن سازی تهران و آبادان از بدنه شرکت ملی نفت ایران جدا شده و با نام شرکت نفت ایرانول فعالیت خود را آغاز کرده است.

کد خبر: 1214

این را نیز بررسی کنید

 افزایش هم افزایی و همکاری دوجانبه بیمه و بورس

دکتر استاد هاشمی در دیدار با رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بر توسعه همکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *