چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

راهپیمایی بزرگ خانوادگی بانک دی برگزار شد

مدیران و کارکنان بانک دی به مناسبت هفته بانکداری اسلامی در راهپیمایی بزرگی با همراهی خانواده در پارک نهج‌البلاغه تهران حضور یافتند.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، شرکت‌کنندگان در این ورزش همگانی که با هدف توسعه سلامتی و نشاط کارکنان و در صبح روز جمعه و با حضور حدود ۵۰۰ نفر برگزار شد، علاوه بر پیام ورزش، پیام‌هایی در حمایت از محیط زیست منتشر کردند.

شرکت‌کنندگان در این برنامه پیش از پرداختن به ورزش با حضور در مزار شهدای گمنام آرمیده در پارک نهج‌البلاغه ضمن قرائت فاتحه و دعا پایبندی خود به آرمان‌های شهدا را اعلام کردند.

دکتر علی‌ اکبر عرب‌مازار، رییس هیات مدیره بانک دی در این برنامه اظهار کرد: برگزاری چنین برنامه‌هایی علاوه بر ارتقاء سلامتی جسمی کارکنان در روحیه آنها در فعالیت‌های روزانه نیز موثر است.

وی با اشاره به جمله معروف عقل سالم در بدن سالم است، تاکید کرد: برای نقش‌آفرینی در اقتصاد کشور همه باید مهیای تلاش و کوشش بیشتر باشند و در همین راستا مدیریت بانک دی تاکید خاصی بر سلامتی و نشاط سازمانی برای کمک به برنامه‌ها و وظایف محوله دارد.

همچنین مجتبی حیدری، معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت بانک دی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای تداوم چنین برنامه‌هایی اظهار کرد: با هدف ارتقاء سلامتی کارکنان علاوه بر پایش دوره‌ای سلامت، برنامه‌های متنوع ورزشی در طول سال برای کارکنان و حتی خانواده ایشان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در همین زمینه علاوه بر برگزاری چندین دوره مسابقه ورزشی درون سازمانی چند برنامه کوهپیمایی در ارتفاعات تهران نیز انجام شده است.

شرکت‌کنندگان در این ورزش همگانی با گردن آویزهایی که بر روی آن نوشته شده بود “من حامی محیط زیست هستم” و نیز امضای میثاق‌نامه‌ای اهتمال خود و بانک دی را در حمایت از محیط زیست اعلام کردند.

در پایان این برنامه تعدادی از کارکنان که در مسابقات ورزشی درون سازمانی برنده شده بودند و نیز اعضای تیم کوهنوردی بانک دی که چندی پیش قله دماوند را فتح کرده بودند، تقدیر شدند.

انتهای پیام

کد خبر: 1204

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *