سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

مرکز مشاوره مالی و حمایت از سرمایه گذاری و تولید رونمایی شد

همزمان با سالگرد تاسیس بانک صادرات ایران طی مراسمی با حضور اسماعیل لـله گانی مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد این بانک از مرکز مشاوره مالی و حمایت از سرمایه گذاری و تولید رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، مدیر عامل این بانک در آیین گشایش این مرکز طی سخنانی گفت: هدف از نامگذاری این واحد به نام مرکز مشاوره مالی و حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید، پیگیری جدی سه موضوع ارائه مشاوره، حمایت از سرمایه‌گذاری و حمایت از تولید در کشور است.

وی افزود: اولویت ما ارتقای سطح خدمات به اندازه ای است که بتوان به محض ورود مشتری به بانک تمام نیازها و خدمات مالی‌اش را فراهم سازیم. بر این اساس برنامه ریزی لازم جهت راه اندازی گروه مالی بسیار قوی و توانمند که پاسخگوی تمام نیازهای مشتری در شعبه باشد، شده است.

لـله گانی تصریح کرد: برای تحقق پیشتازی بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور، ارائه خدمات و طرح‌های نوین پیش بینی شده که عملیاتی شدن آنها می تواند منتج به توسعه سرمایه‌گذاری و حمایت بیشتر از واحدهای تولیدی شود.

وی تاکید کرد: این مرکز مشاور امین مالی و سرمایه‌گذاری مشتریان است و خدمات این مرکز به گونه‌ای است که مشتریان مجموعه بانک را در کنار خود حس می کنند.

مدیر عامل اضافه کرد: در حوزه سرمایه‌گذاری نیز برخی از مشتریان قصد راه‌اندازی واحد تولیدی و یا پروژه‌ اقتصادی را دارند و این مرکز می‌تواند با تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی و برآورد هزینه و فایده پروژه بهترین راهکار را در اختیار مشتری قرار دهد.

شایان ذکر است این بانک با هدف ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای مشتریان و هموطنان ایجاد ۵٠٠ مرکز مشاوره مالی و حمایت از سرمایه گذاری و تولید را در دستور کار قرار داده که در فاز اول این طرح بزرگ، ۶ مرکز در تهران و ٧ مرکز در استان‌های اصفهان، یزد، فارس، آذربایجان‌شرقی، خراسان‌رضوی، البرز و خوزستان به زودی راه‌اندازی و خدماتی همچون صرافی، کارگزاری سهام، لیزینگ، تأمین سرمایه و بیمه‌گری ارائه خواهد شد.

این گزارش حاکی است با توجه به گستردگی شبکه بانک صادرات ایران ارایه این نوع خدمات به عنوان نهضت و خیزشی در خدمات مالی و بانکی خواهد شد و کمک موثری به سرمایه گذاران در اقصی نقاط کشور در انجام فعالیت های اقتصادی محسوب می شود.

کد خبر: 1166

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *