چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

انتصاب مدیر اداری و منابع‌ انسانی بیمه کوثر

مدیرعامل شرکت بیمه کوثر طی حکمی حسن شعبانی را به‌ عنوان مدیر اداری و منابع‌ انسانی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، مدیرعامل شرکت در جلسۀ تودیع و معارفۀ مدیر اداری و منابع انسانی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات محمد امامی، مدیر سابق اداری و منابع‌انسانی شرکت، خاطرنشان‌کرد: امید است، ایشان با سوابق خدمتی در حوزۀ صنعت بیمه، به‌عنوان مشاور مدیرعامل و با اتکال به خداوند متعال در حیطۀ مسئولیت محوله در راه پیشبرد اهداف شرکت و تحت‌توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) بیش از پیش موفق و مؤید باشند.

مدیر جدید اداری و منابع‌ انسانی شرکت نیز در این جلسه، گفت: همکاری معاونان، مدیران و کارشناسان واحدهای شرکت با این مدیریت نقش مؤثری را در ارتقای جایگاه شرکت در صنعت بیمه ایفاء خواهد کرد.

حسن شعبانی که سابقۀ چندین سال خدمت در مدیریت اداری سازمان‌های دولتی و خصوصی را در کارنامۀ خود دارد، اعلام‌کرد: تدوین و تصویب جداول حقوقی و ساماندهی جذب و استخدام با هدف ایجاد انگیزه در کارکنان و بهبود عملکرد شرکت صورت خواهد گرفت.

وی ساماندهی املاک در استان‌ها را از دیگر برنامه‌های آن مدیریت برشمرد و اظهارداشت: ساختمان‌های شعب اردبیل، گلستان و شهرکرد به‌زودی خریداری و نیز در آیندۀ نزدیک ساختمان‌های جدید شعب کاشان، تبریز، سنندج و قزوین مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

شعبانی از راه‌اندازی دبیرخانۀ مرکزی الکترونیکی در راستای تسریع و تسهیل در امور اداری شرکت خبرداد و افزود: سیستم انبارداری و سرجمع‌داری شرکت نیز ساماندهی می‌شود.

کد خبر: 1179

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *