شنبه , ۸ مهر ۱۴۰۲

اعلام شرکت‌های برتر در دریافت گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای

پنج شرکت بیمه تعاون، بیمه معلم، بیمه ملت، بیمه سامان و بیمه سرمد بیشترین تعداد گواهینامه صلاحیت حرفه ای را در آزمون دور هفتم دریافت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، پس از برگزاری هفتمین دوره از سری آزمونهای صلاحیت حرفه ای در ۰۶ شهریورماه سال جاری، مقایسه ای در بین آمار قبولی پذیرفته شدگان انجام و مشخص شد از میان شرکت‌های بیمه، کارشناسان و نمایندگان فعال در پنج شرکت بیمه تعاون، بیمه معلم، بیمه ملت، بیمه سامان، بیمه سرمد به ترتیب بیشترین تعداد گواهینامه صلاحیت حرفه ای را دریافت کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، یکی از اهداف انجمن ایجاد محیطی مساعد برای رشد کارشناسان مستعد است که با گسترش استاندارد صلاحیت حرفه ای کارکنان و متخصصان صنعت بیمه کشور در کلیه سطوح و حوزه های فنی و اجرایی فراهم می شود و این هدف با ارزیابی متخصصان و اعطای گواهینامه حرفه ای معتبر که نشان دهنده قابلیت و دانش افراد در حوزه های تخصصی است، تامین می شود.

گواهی صلاحیت حرفه‌ای به معنای انطباق دانش فنی و تخصصی افراد با استانداردهای فنی صنعت بیمه کشور است. در تدوین این استانداردها اصول و مبانی حرفه ای بین المللی حوزه های تخصصی مختلف و نیز قوانین و مقررات داخلی کشور مد نظر قرار گرفته است.

گواهینامه صلاحیت حرفه ای در پنج سطح مقدماتی، عمومی، تخصصی، حرفه ای و حرفه ای پیشرفته تنظیم و تدوین شده است و با توجه به برگزاری آزمون های مختلف، به پذیزفته شدگان در آزمون، گواهینامه تایید صلاحیت حرفه ای داده می‌شود.

تاکنون هفت دوره آزمون در سطح مقدماتی برگزار شده و در مجموع به ۴۲۷ نفر گواهینامه تایید صلاحیت حرفه ای ارائه شده است. اولین دوره از آزمون صلاحیت حرفه ای در سطح عمومی در زمستان امسال برگزار خواهد شد و اطلاعات مربوط به آن بزودی در سایت منتشر می گردد.

کد خبر: 1161

این را نیز بررسی کنید

اعطای تندیس مسئولیت پذیری اجتماعی به بیمه اتکایی امین

بیمه اتکایی امین در ششمین اجلاس سراسری مسئولیت پذیری اجتماعی با رویکرد تکریم از چهره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *