چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

بانک صنعت و معدن برای شرایط پس از تحریم آماده است

علی‌اشرف افخمی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: این بانک برنامه‌ریزی لازم را برای دوران پس از تحریم انجام داده و با حرکت در این مسیر می‌‌تواند در مقایسه با شبکه بانکی کشور اعتبار خود را در آن زمان نیز حفظ کند.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، وی که در آخرین جلسه بررسی عملکرد شعب بانک در ۴ ماه نخست سال سخن می‌گفت تصریح کرد، یکی از اهداف ما این است که همواره در ارائه خدمات بانکی جلوتر از دیگر بانکها حرکت کنیم.

افخمی با اشاره به این که در حال حاضر بانک صنعت و معدن از نظر مجلس، دولت و بانک‌ مرکزی تبدیل به بانکی اثرگذار شده است افزود: ما تا کنون دستاوردهای بزرگی داشته‌ایم و باید بتوانیم از دستاوردها و جایگاه خود محافظت کنیم.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن چالش اصلی این بانک را کمبود منابع ذکر کرد و بیان داشت اگر مشکل مزبور مرتفع شود این بانک می‌تواند کارهایی به مراتب بزرگتر انجام دهد.

وی گفت: آنچه ما از شعب می‌خواهیم تلاش برای تجهیز منابع، تعامل با مشتری، بخصوص در جهت وصول مطالبات معوق و افزایش تجربه و مهارت همکاران است.

افخمی ضمن بیان این که بانک صنعت و معدن در تعامل با صندوق توسعه ملی برای تأمین مالی طرح‌های صنعتی از موقعیت ویژه‌ای در بانک‌های کشور برخوردار است تصریح کرد: موفقیت‌های بانک حاصل تلاش دسته‌جمعی همکاران در ستاد و شعب است.

گفتنی است محمد بطحایی معاون بانکداری صنایع کوچک و متوسط بانک صنعت و معدن در این جلسه، هدف از برگزاری جلسه بررسی عملکرد شعب در ۴ ماه نخست سال را دستیابی بانک به اهداف اعتباری مصوب هیأت مدیره برای سال ٩۴ بیان داشت.

کد خبر: 1135

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *