دوشنبه , ۳ مهر ۱۴۰۲

دیدار مدیرعامل بانک تجارت با استاندار تهران

همزمان با هفته دولت و بانکداری اسلامی، مدیرعامل بانک تجارت با استاندار تهران دیدار و آمادگی این بانک برای مشارکت بیشتر در توسعه و عمران این استان را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در این دیدار که صبح روز دوشنبه نهم شهریور انجام شد، مهندس هاشمی ضمن تقدیر از خدمات شبکه گسترده بانک تجارت در سراسر کشور به ویژه استان تهران گفت: بانک تجارت به عنوان یکی از بزرگترین بانک‌های تجاری کشور توانسته در طرح‌های عمرانی استان تهران و حمایت از کارآفرینان بخش خصوصی در مناطق مختلف این استان حضوری فعال داشته باشد.

هاشمی افزود: استانداری تهران همچون گذشته خواستار تداوم همکاری و مشارکت بانک تجارت در توسعه طرح‌های بزرگ استان تهران از جمله توسعه شهرک‌های صنعتی، تاسیسات گردشگری و دهکده سلامت است.

مدیرعامل بانک تجارت نیز در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت و بانکداری اسلامی، از آمادگی بانک تجارت برای خدمت‌رسانی به بخش‌های مختلف اقتصادی استان تهران در راستای حمایت از تولید و اشتغال خبر داد.

مقدم افزود: قریب به یک پنجم جمعیت کشور در کلانشهر تهران و دیگر شهرهای پایتخت زندگی می‌کنند و بانک تجارت می‌کوشد با توجه ویژه به توسعه خدمات الکترونیک، علاوه بر تسهیل دسترسی شهروندان به خدمات نوین بانکی، وظیفه خود در کاهش سفرهای درون‌شهری و آلودگی هوا را به انجام رساند.

کد خبر: 1063

این را نیز بررسی کنید

با همراه بام، آسوده بپرداز!

مشتریان بانک ملی ایران می توانند اقساط تسهیلات کارت اعتباری خود را به راحتی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *