سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

استقبال مشتریان از پیامک‌های آنی بانک صادرات

بانک صادرات ایران به منظور جلب رضایت و تسریع در اطلاع رسانی به مشتریان ١١٧ میلیون پیام کوتاه را در تیر ماه سال جاری به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، تعداد پیامک های آنی ارسال شده به تلفن همراه مشتریان در خلال تیر ماه سال جاری ١١٧ میلیون پیامک رسید. این بانک در راستای جلب رضایت مشتریان، افزایش رفاه و آسایش آنها و توسعه خدمات نوین سیستم ارسال آنی صورتحساب مشتریان از طریق پیامک را ارتقاء داد و افزایش تعداد پیامک ها بیانگر رضایت و استقبال مشتریان از این خدمت است.

بر این اساس مشتریان این بانک می توانند به منظور اطلاع از تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق تلفن همراه، ضمن تکمیل فرم مربوطه در شعبه افتتاح کننده حساب و اعلام تلفن همراه خود از خدمت دریافت صورتحساب آنی برخوردار گردند.

شایان ذکر است بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور با افتتاح ۴٣ میلیون حساب الکترونیکی ، انجام روزانه به طور میانگین ٢٢ میلیون تراکنش مالی، نصب و راه اندازی بیش از ۴٠٠ هزار دستگاه کارت خوان نقش بسزایی در توسعه و رشد بانکداری الکترونیکی در کشور و کاهش هزینه های ترافیکی و آلودگی هوا داشته است.

کد خبر: 1031

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *