سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

حمایت بیمه رازی از سومین همایش برندینگ با رویکرد رفتار مصرف کننده

سومین همایش استانی برندینگ، با رویکرد رفتار مصرف کننده با همکاری انجمن مدیران صنایع استان خراسان و حمایت شرکت بیمه رازی با استقبال خوب علاقه مندان در مشهد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، سومین همایش برندینگ با رویکرد رفتار مصرف کننده با حمایت مالی و معنوی شرکت بیمه رازی و با حضور اساتید صاحب نام و چهره‌های مطرح کشوری و استانی در روزهای ۲۸ و ۲۹ مرداد ماه سال جاری در سالن همایش‌های مجتمع ساپکو مشهد برگزار و در پایان با معرفی برندهای برتر که حائز شرایط انتخاب شناخته شده‌بودند، به کار خود پایان داد.

سرپرستی شرق بیمه رازی به عنوان نماینده این شرکت و حامی برتر با برپایی غرفه توسط کارشناسان مجرب در نمایشگاه جانبی به ارائه خدمات بیمه ای به شرکت کنندگان پرداختند. مدیر منطقه شرق بیمه رازی طی سخنرانی خود پیرامون استراتژی های بیمه رازی به موفقیت های این شرکت در زمینه دریافت تندیس طلایی حقوق مصرف کنندگان به عنوان تنها دارنده تندیس طلا در صنعت بیمه اشاره داشت.

گفتنی است برگزاری دو کارگاه ویژه با عناوین «اینجا کرکره‌های بازار بالا می‌رود» و «آفرینش ذهن برند» از برنامه‌های جانبی این همایش بوده است که در دو روز همایش برگزار شده اند.

کد خبر: 981

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *