شنبه , ۸ آذر ۱۳۹۹
خانه » بانک » ١٣ طرح ملی با مشارکت بانک صادرات ایران به بهره برداری رسید

١٣ طرح ملی با مشارکت بانک صادرات ایران به بهره برداری رسید

​در راستای مشارکت در توسعه زیرساخت های اقتصادی سیزده طرح عظیم ملی با مشارکت بانک صادرات ایران از ابتدای سال ٩٣ تاکنون به مرحله بهره برداری رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این طرح‌ها که در نقاط مختلف کشور و در بخش های گوناگون به اجرا در آمده اند توسط بخش خصوصی و با مشارکت و اعطای تسهیلات از سوی این بانک عملیاتی و به بهره برداری رسیده اند.

مجموع اعتبارات پرداختی شامل یک هزار و ٣۴٢ میلیارد تسهیلات ریالی و ٢۴١ میلیون و ٢۵٠ هزار یورو تسهیلات ارزی می باشد.

صنایع امرسان، پتروشیمی ایلام، سیمان های خمسه و مند دشتی و همچنین شرکت هایی نظیر پرشیان فولاد، عمران و توسعه گل گشت گنو در شمار مجموعه های اقتصادی است که توانسته اند با برخورداری از تسهیلات دریافتی از سوی بانک صادرات ایران طرح های در دست اقدام خود را تکمیل نمایند. قریب به سه هزار نفر به صورت مستقیم دراین طرح ها و پروژه ها به کار گمارده شده اند.

بانک صادرات ایران با تدوین و اجرای بسته های حمایتی از تولیدات داخلی به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور همراستا با سیاست های دولت در مسیر اعتلای اقتصادی کشور گام بر می دارد.

شایان ذکر است طرح های یاد شده علاوه بر صدها پروژه صنعتی و اقتصادی است که با مشارکت این بانک در اقصی نقاط کشور به بهره برداری رسیده است و علاوه بر اشتغال آفرینی برای شمار قابل توجهی از نیروهای دانش آموخته، در راستای خودکفایی و قطع وابستگی کشور نقش مهمی داشته است.

این گزارش می افزاید همزمان با گرامی داشت هفته دولت، شماری از طرح ها و پروژه های عمرانی که با مشارکت و اعطای تسهیلات بانک صادرات ایران احداث و تکمیل شده اند، به بهره برداری می رسند. رویکرد بانک صادرات ایران به حمایت از تولیدگران داخلی باعث ایجاد اطمینان خاطر فعالین اقتصادی در راستای تامین منابع ریالی و ارزی مورد نیاز آنها شده است.

* کد خبر: 952

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

افزایش قابل توجه وصول مطالبات غیرجاری در بانک ایران زمین

بانک ایران زمین توانسته است با اعمال سیاست های کنترلی و افزایش تحرک در حوزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *