دوشنبه , ۱۳ آذر ۱۴۰۲

خدمات ویژه “بیمه درمان”بیمه سینا

بیمه سینا به منظور رفاه حال بیمه شدگان خدمات ویژه پوشش بیمه درمان خود را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه،  صدور معرفی نامه بیمارستانی در ساعات غیر اداری و تعطیلات رسمی کشور، از جمله این خدمات به شمار می رود که متقاضیان در مواقع اورژانسی می توانند برای دریافت این خدمت بیمه ای با شماره همراه ۰۹۱۲۷۸۵۲۲۸۳ تماس بگیرند و در بیمارستان های طرف قرارداد تهران بستری شوند؛ این شماره تلفن بعد از اتمام وقت اداری از ساعت ۱۶ هر روز تا ساعت ۷:۳۰ بامداد روز بعد و در تمامی ساعات روزهای تعطیل سال آماده پاسخگویی است.

خدمات ویژه بیمه سینا همچنین شامل صدور معرفی نامه بستری در روزهای جمعه می شود که بیمه شدگان برای بهره مندی از این خدمت بیمه ای می توانند از ساعت ۹ تا ۱۲ روزهای جمعه به ساختمان معاونت اجرایی اشخاص شرکت بیمه سینا، به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان شهید حسینی، مقابل بیمارستان تهران مراجعه کنند یا با شماره ۹۴-۸۸۳۴۲۹۹۱ تماس بگیرند.

بیمه سینا علاوه بر این خدمات، شماره تلفن آنکال ۷-۸۸۳۴۲۹۶۶ را برای پاسخگویی به پرسش های بیمه شدگان اختصاص داده است تا درباره مدارک لازم و نحوه صدور معرفی نامه بیمارستانی و همچنین مدارک لازم و نحوه دریافت خسارت درمان، به صورت شبانه روزی اطلاع رسانی کند. اطلاع از نام بیمارستان های طرف قرارداد در تهران نیز با این شماره امکان پذیر است.

کد خبر: 947

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

بیمه سامان زنگ بیمه را در قزوین نواخت

هفتم آذرماه و در نخستین روز از هفته بیمه، با مشارکت شرکت بیمه سامان، رویداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *