سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

کسب سه رتبه ملی توسط روابط عمومی بیمه دانا

دهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با معرفی برگزیدگان خود به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در مراسم پایانی این جشنواره که روز ۲۷ مرداد ماه جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، مدیر کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای هیات مدیره انجمن متخصصان روابط عمومی و مدیران روابط عمومی و کارشناسان دستگاه های اجرایی در بخش دولتی و خصوصی برگزار شد، تندیس و لوح تقدیر جشنواره به برگزیدگان اهداء شد.

در این جشنواره بر اساس آرای هیات داوران ، شرکت بیمه دانا در سه بخش سرمقاله و ویژه نامه رتبه دوم و در بخش صفحه آرایی رتبه سوم ملی {کشوری} را در بین شرکت کنندگان به دست آورد و تندیس و لوح تقدیر جشنواره را از آن خود کرد.

مهدی باقریان رییس انجمن متخصصان روابط عمومی در لوح تقدیری به بهروز میرزایی، مدیر روابط عمومی بیمه دانا، کسب موفقیت در بخش های سرمقاله {رتبه دوم} ویژه نامه {رتبه دوم} و صفحه آرایی {رتبه سوم} در سطح ملی توسط این شرکت بیمه ای را تبریک گفت و قدردانی خود را از حسن انجام مسوولیت در قبال اهداف برگزاری این جشنواره اعلام کرد.

گفتنی است جشنواره انتشارات روابط عمومی از سال ۱۳۸۱ با همکاری دست اندرکاران روابط عمومی،موسسات دولتی و خصوصی، اساتید و دانشجویان توسط انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار می شود . در دهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ۱۳۰ سازمان و شرکت دولتی و خصوصی با ارائه بیش از دو هزار اثر حضور داشتند.

کد خبر: 875

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *