جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

پرداخت خسارت بیمه معلم به بیمه‌گزار قطع نخاع شده

بیمه معلم علاوه بر پرداخت خسارت بیمه‌گزار بیمه عمر خود که تنها یک سال از پرداخت حق بیمه‌اش گذشته بود، پرداخت حق بیمه او تا پایان مهلت قرارداد را بر عهده گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه،‌ مدیر شعبه یزد بیمه معلم در تشریح این واقعه گفت: یکی از بیمه شدگان بیمه زندگی و سرمایه گذاری شرکت بیمه معلم که کارمند کارخانه گرانیت آریا در شهرستان میبد بوده است، اواخر سال گذشته دچار سانحه می‌شود.

روح الله حیدری افزود: بیمه گزار که از جنگ زدگان غرب کشور و دارای سه فرزند است، حین کار و بر اثر بی احتیاطی یکی از همکاران خود روی نوار نقاله حمل مواد اولیه افتاده و با توجه به گیر افتادن در دهانه ورودی قیف، از ناحیه نخاع دچار آسیب و نهایتا فلج می‌شود.

وی اظهار کرد: پس از تکمیل پرونده این بیمه‌گزار، غرامت از کار افتادگی بر اساس تعهدات بیمه نامه به ایشان پرداخت شد و با توجه به وضعیت پیش آمده حق بیمه نامبرده تا پایان دوره توسط شرکت پرداخت می‌شود.

به گفته مدیر شعبه یزد بیمه معلم، مسئولان این شعبه برای پرداخت چک خسارت و ابراز همدردی با بیمه‌گزار و خانواده ایشان در منزل او حضور یافتند. در این دیدار شخص بیمه گذار با تشکر از همکاری بیمه معلم در پرداخت به موقع خسارت، اظهار کرد که قصد دارد که سه فرزند خود را نیز تحت پوشش بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بیمه معلم قرار دهد.

کد خبر: 801

این را نیز بررسی کنید

قیمت خودرو

مدیرعامل بیمه ملت عضو هیئت رییسه سندیکای بیمه‌گران ایران شد

علی‌رضا یزدان‌دوست، مدیرعامل شرکت بیمه ملت با رای شورای عمومی به عنوان عضو اصلی هیئت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *