یکشنبه , ۶ اسفند ۱۴۰۲

مشارکت بانک ملی در ساخت ۴ آزادراه

بانک ملی ایران در راستای تکمیل پروژه های عمرانی کشور و مشارکت در طرح ساخت ۴ آزادراه بزرگ کشور بیش از دو هزار و ۱۲۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، بانک ملی ایران تامین مالی آزادراه قزوین – زنجان، زنجان – تبریز، باغچه – مشهد و کنار گذر مشهد را در دستور کار قرار داد. بر همین اساس میزان سرمایه گذاری این بانک در آزادراه قزوین – زنجان معادل ۲/۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بود که در سال ۷۶ به بهره برداری رسیده است.

جابه جایی سریع از ویژگی های منحصر به فرد این آزادراه است و بانک ملی ایران در مشارکت در ساخت و تجهیز؛ راه های ارتباطی غرب و شرق کشور حضور داشته است.

بانک ملی ایران در راستای اهداف توسعه ای هزار و ۴۴۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری کرده که این آزادراه در سال ۹۱ به بهره برداری رسیده و کاهش مصرف سوخت و انرژی از ویژگی های منحصر به فرد این آزادراه است.

همچنین بانک ملی ایران ۱۳۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در آزادراه باغچه – مشهد سرمایه گذاری کرد که این آزادراه در سال ۸۲ به بهره برداری رسید و ارتقای سطح ایمنی راه ها از ویژگی های منحصر به فرد این آزاد راه است.

بانک ملی ایران در راستای توسعه عمرانی کشور ۳۳۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در آزادراه کنارگذر مشهد برای افزایش ترددهای بین المللی و ترانزیت و کاهش آمار تصادفات سرمایه گذاری کرده که این آزادراه در سال ۹۱ به بهره برداری رسیده است.

کد خبر: 806

این را نیز بررسی کنید

صادرات

مشارکت بانک صادرات ایران در جشن تولد بیش از ۶۹ هزار نوزاد

بانک صادرات ایران، امسال ۶۹ هزار و ۷۲۱ فقره تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری پرداخت کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *