دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
خانه » بیمه » قدردانی وزارت کشور از خدمات ارزنده بیمه دانا

قدردانی وزارت کشور از خدمات ارزنده بیمه دانا

مشاور وزیر و مدیر کل رفاه و پشتیبانی وزارت کشور، از نحوه ارائه خدمات بیمه ای بیمه دانا به کارکنان این وزارتخانه تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، فیصل حسنی با ارسال لوح تقدیری به دکتر بیژن صادق نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا، ضمن تقدیر از زحمات و خدمات ارزنده ایشان، خواستار تداوم حضور این شرکت بیمه ای در راستای دستیابی به اهداف عالیه و نشاط ملت شریف و پرافتخار ایران اسلامی شد.

در تقدیر نامه وزارت کشور خطاب به دکتر صادق آمده است : رشد و توسعه صنعت بیمه مدیون تلاش گسترده و عمیق اساتید، مدیران و متخصصانی است که دانش، تخصص و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم شریف ایران عزیز قرار داده اند، که در این راستا شرکت بیمه دانا با ایفای تعهدات خویش و ارائه خدمات بیمه ای توانسته است رضایت کارکنان این وزارتخانه را فراهم نماید.

در ادامه این تقدیر نامه آمده است: ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده جنابعالی و همکاران محترمتان در پیشبرد برنامه های بیمه ای در وزارت کشور ، امید است با ارتقای سطح خدمات ، سهم مناسب بیمه دانا از بازار صنعت بیمه در جهت اعتلای کشور اسلامی مان ، همواره رو به رشد و تعالی باشد.

از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت، تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار و همکاران محترم در راستای دستیابی به اهداف عالیه و نشاط ملت شریف و پرافتخار ایران را مسئلت دارم.

* کد خبر: 814

این را نیز بررسی کنید

بیمه تجارت نو ۱۰۸ میلیارد ریال خسارت به شرکت پیشگامان صنعت کاغذ پرداخت کرد

در پی وقوع آتش سوزی در شرکت پیشگامان صنعت کاغذ و اعلام آن از سوی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *