جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

بیمه عمر «کوثر» ۲۵٫۰۶ درصد سود داد

سود قطعی بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر در پایان سال مالی منتهی به سال ۹۳ معادل ۲۵٫۰۶ درصد محاسبه و تعیین شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، مدیر بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر اعلام کرد که سود تضمینی و مشارکت در منافع بیمه‌نامه‌ها بر اساس میزان حق‌ بیمه دریافتی و بازده سرمایه‌گذاری ایجاد شده، محاسبه و به اندوختۀ بیمه‌نامه‌ها افزوده می‌شود.

روح‌ا… عظیمی با اشاره به اینکه بر اساس مصوبات بیمه مرکزی سود تضمینی بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری ۱۸ درصد است، خاطرنشان‌‌ کرد: ورود به حوزه‌های سرمایه‌گذاری پربازده، تصمیم‌های مناسب هیأت‌مدیره و فعالیت‌های مستمر مدیران اقتصادی شرکت، موجبات پرداخت سود بیش از ۲۵ درصد را برای سومین سال متوالی در شرکت بیمه کوثر محقق کرده است.

وی با بیان اینکه شرکت با توجه‌ به رویکرد خدمت‌ محور و کاهش هزینه‌های بیمه‌گری در تلاش است بیشترین منافع را با بهترین خدمات به بیمه‌گزاران بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری ارائه دهد، تصریح‌کرد: مجموع مابه‌التفاوت سود تضمینی و قطعی پرداخت شده به بیمه‌گزاران بیش از ۴۵ میلیارد ریال است.

مدیر بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری شرکت بیمه کوثر از سهم ۱۵ درصدی پرتفوی بیمه‌های زندگی نسبت‌ به پرتفوی کل شرکت خبر داد و تأکید کرد: توسعۀ بیمه‌های زندگی یکی از اهداف بلندمدت شرکت است.

عظیمی اظهارکرد: بیمه عمر و سرمایه‌گذاری شرکت علاوه‌ بر اخذ تاییدیه از بیمه مرکزی دارای تاییدیه شرعی از مراجع ذی‌ربط نیز هست.

کد خبر: 756

این را نیز بررسی کنید

قیمت خودرو

مدیرعامل بیمه ملت عضو هیئت رییسه سندیکای بیمه‌گران ایران شد

علی‌رضا یزدان‌دوست، مدیرعامل شرکت بیمه ملت با رای شورای عمومی به عنوان عضو اصلی هیئت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *