پنج شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲

رستگار و میرزاده دیدار کردند

مدیرعامل بانک ملّت همراه با جمعی از مدیران ارشد این بانک، با ربیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاونان وی، دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه،‌ علی رستگار در دیدار با دکتر حمید میرزاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی بر تقویت ارتباط بین بانک ملّت و دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد.

رستگار در این دیدار با اشاره به سابقه همکاری بانک ملت و دانشگاه آزاد اسلامی، از این دانشگاه به عنوان یک مرکز علمی بزرگ نام برد و اظهار داشت: بانک ملت آماده است تا با استفاده از امکانات و تجهیزات الکترونیک گسترده و پتانسیل های فراوان خود ، نیازهای مالی قشر دانشگاهی را در این دانشگاه بزرگ تامین کند.

مدیرعامل بانک ملت، این بانک را یک بانک دانش محور خواند و افزود: بانک ملت نشان داده است که به حمایت از توسعه علم و دانش در کشور توجه زیادی نشان می دهد که نمونه بارز آن انعقاد تفاهمنامه با دانشگاه های بزرگ کشور در راستای حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان است.

وی از اعلام آمادگی بانک ملت برای حمایت از ایده ها و طرح های نو دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: بانک ملت همچنین آماده است تا تمامی نیازهای بانکی و مالی این دانشگاه را در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی مرتفع سازد.

دکتر حمید میرزاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی نیز با قدردانی از عملکرد بانک ملت در طول سال های همکاری با این دانشگاه از این بانک به عنوان یک بانک مردمی و دانشگاهی یاد کرد و اظهار داشت: بانک ملت نشان داده است که برای ایده های نو و خلاق ارزش قایل است و دانشگاه آزاد اسلامی نیز انتظار دارد که از این پس بتواند از حمایت های گسترده بانک ملت در زمینه های مختلف بانکی و مالی بهره مند شوند.

در این دیدار، کورش معدلت عضو هیات مدیره، محمود اخلاقی و بهمن اسکندری معاونان مدیرعامل، محمود سعیدی مدیر امور بین الملل، رحیم طاهری مدیر امور ناحیه یک، هادی سپانلو رییس اداره کل سازمان و بهبود روش ها و محمدرضا نمازی مدیر شعب منطقه چهار تهران بانک ملت نیز حضور داشتند.

کد خبر: 723

این را نیز بررسی کنید

برگزاری مسابقه «۹۵ سال همراهی» با جوایز میلیونی

به مناسبت گرامیداشت نود و پنجمین سالروز تأسیس بانک‌ملی‌ایران‌، مسابقه‌‌‌ای با عنوان «۹۵ سال همراهی» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *