دوشنبه , ۱۱ مهر ۱۴۰۱
خانه » بانک » پیام «مقدم» به مناسبت روز خبرنگار

پیام «مقدم» به مناسبت روز خبرنگار

در آستانه فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار ، محمدابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت طی پیامی این روز را به خبرنگاران و مدیران رسانه های گروهی کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در این پیام آمده است:

روز خبرنگار ، روز دانستن و آگاهی بخشی ، بر تمام خبرنگاران شریف و شجاع ایرانی گرامی باد.

از گرماگرم روزهای مبارزه برای رسیدن به استقلال و آزادی ، تا سالهای دفاع از سرزمین مادری در برابر دست اندازی بیگانگان ، و پس از آن در دوران سازندگی و توسعه ی میهن ، خبرنگاران سرافراز ایرانی دوشادوش دیگر هموطنان ، و شاید چند گامی پیش تر از آنان ، همواره سربه پای بالندگی و پیشرفت ایران عزیز نهاده اند.

اینک در فضای مثبت و همراه با نشاط حاصل از پیروزی های ارزشمند کشور در عرصه روابط خارجی ، این انتظار از اصحاب رسانه وجود دارد تا با مدیریت صحیح و هوشمندانه انتظارات افکار عمومی ، همچون همیشه ، ناقدان منصفی باشند که علاوه بر انعکاس درست مشکلات و تنگناها و نقاط ضعف ، تلاشها و توفیقات و نقاط قوت نهادهای خدمت رسان به مردم را نیز به درستی بازتاب داده و هم میهنان را به آینده ی سرزمین پرمهرمان امیدوار نگاه دارند.

دیگر بار فرا رسیدن روز خبرنگار را همراه با تمامی فعالان متعهد و تلاشگر عرصه خبررسانی و آگاهی بخشی گرامی داشته و امید داریم تا با تنومند شدن نهال پرامیدی که دو سال پیش با تدبیر ایرانیان سر برافراشت، رونق فعالیت رسانه های ایرانی هرروز بهتر از دیروز و رزق خبرنگاران تلاشگر و فرهیخته سرزمین مان افزون تر شود . هرگز از یاد نبریم که دانستن ، امروز و همیشه ، حق مردم است.

* کد خبر: 680

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

رشد ۹۱ درصدی ظرفیت اعتباری بانک ایران زمین

آن طور که صورت های مالی منتهی به اسفند سال گذشته نشان می دهد، ظرفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *