چهارشنبه , ۴ خرداد ۱۴۰۱
خانه » بیمه » سطح توانگری مالی بیمه دی ارتقا یافت

سطح توانگری مالی بیمه دی ارتقا یافت

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با تأیید محاسبات نسبت توانگری مالی بیمه دی در سال ۱۳۹۳ از اعضای هیئت‌مدیره، مدیران اجرایی و اقدامات سهامداران شرکت قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در تأییدیه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران آمده است: در اجرای ماده ۶ آیین‌نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی مؤسسات بیمه (شماره ۶۹)، به استحضار می‌رساند حسب بررسی و کنترل انجام‌شده، پس از اعمال اثرات تجزیه سنی مطالبات در محاسبات، نسبت توانگری مالی آن شرکت (۱۳ درصد – سطح ۴)، برای سال ۱۳۹۳ مورد تأیید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

در این تأییدیه به افزایش سرمایه و اصلاح امور در شرکت بیمه دی تأکید شده و آمده است: با توجه به عملکرد شرکت (بیمه دی) طی یک سال گذشته، که با افزایش سرمایه و اصلاح امور منجر به افزایش توانگری از سطح پنج به سطح چهار شده است بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از اعضای هیئت‌مدیره، مدیران اجرایی و اقدامات سهامداران شرکت تشکر و قدردانی می‌کند.

بر اساس این تأییدیه و عرضه قریب الوقوع تتمه حق تقدم استفاده نشده افزایش رتبه توانگری بیمه دی و قابلیت ارتقاء تا سطح ۲ ، شرایط فعالیت‌های مالی و حضور بیمه دی در مناقصات و فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری سال ۱۳۹۴ افزایش چشمگیری خواهد داشت.

* کد خبر: 699

این را نیز بررسی کنید

 معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی منصوب شد

طی حکمی از سوی مهندس مجید بهزادپور معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی منصوب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *