دوشنبه , ۱۳ آذر ۱۴۰۲

سطح توانگری مالی بیمه دی ارتقا یافت

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با تأیید محاسبات نسبت توانگری مالی بیمه دی در سال ۱۳۹۳ از اعضای هیئت‌مدیره، مدیران اجرایی و اقدامات سهامداران شرکت قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در تأییدیه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران آمده است: در اجرای ماده ۶ آیین‌نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی مؤسسات بیمه (شماره ۶۹)، به استحضار می‌رساند حسب بررسی و کنترل انجام‌شده، پس از اعمال اثرات تجزیه سنی مطالبات در محاسبات، نسبت توانگری مالی آن شرکت (۱۳ درصد – سطح ۴)، برای سال ۱۳۹۳ مورد تأیید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

در این تأییدیه به افزایش سرمایه و اصلاح امور در شرکت بیمه دی تأکید شده و آمده است: با توجه به عملکرد شرکت (بیمه دی) طی یک سال گذشته، که با افزایش سرمایه و اصلاح امور منجر به افزایش توانگری از سطح پنج به سطح چهار شده است بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از اعضای هیئت‌مدیره، مدیران اجرایی و اقدامات سهامداران شرکت تشکر و قدردانی می‌کند.

بر اساس این تأییدیه و عرضه قریب الوقوع تتمه حق تقدم استفاده نشده افزایش رتبه توانگری بیمه دی و قابلیت ارتقاء تا سطح ۲ ، شرایط فعالیت‌های مالی و حضور بیمه دی در مناقصات و فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری سال ۱۳۹۴ افزایش چشمگیری خواهد داشت.

کد خبر: 699

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

بیمه سامان زنگ بیمه را در قزوین نواخت

هفتم آذرماه و در نخستین روز از هفته بیمه، با مشارکت شرکت بیمه سامان، رویداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *