سه شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۹
خانه » بانک » شماره جدید کلید سرمایه منتشر شد

شماره جدید کلید سرمایه منتشر شد

شماره ۱۱ و ۱۲ نشریه کلید سرمایه اولین نشریه با موضوع چرخه اعتباری تسهیلات از جمله وصول مطالبات، مدیریت املاک تملیکی در نظام بانکی، اعتبارسنجی، نظارت بر مصرف تسهیلات و … منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این نشریه که از زمان انتشار آن سه سال می گذرد در شماره جدید خود با انتخاب موضوع مدیریت املاک تملیکی و معضل انباشت این املاک در نظام بانکی به عنوان پرونده ویژه، سعی کرده است زوایای مختلف این چالش را بررسی نماید.

گفت و گو با رئیس سازمان جمع آوری اموال تملیکی، معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالای ایران، یادداشتی از مدیران حقوقی و املاک شرکت های تخصصی فروش اموال بانک ها و همین طور مقالاتی در زمینه نحوه بازاریابی این املاک تملیکی و چالش های این املاک در ترازنامه از جمله بخش های خواندنی شماره جدید مجله کلید سرمایه بشمار می آید.

مقالاتی در ارتباط با مطالبات غیرجاری بانک ها، چالش عدم نظارت بر مصرف تسهیلات بانکی، اعتبارسنجی، راهکارهای مذاکره تلفنی با بدهکاران بانکی، روش های اصول و فنون مذاکره در وصول مطالبات، نقش حسابرسی در کاهش مطالبات غیرجاری و معضل شرکت های کاغذی از دیگر محتویات این نشریه است که مطالعه آنها برای خوانندگان جذاب خواهد بود.

علاقه مندان برای دسترسی به مطالب این نشریه می توانند به سایت نشریه کلید سرمایه مراجعه کنند.

* کد خبر: 644

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

افزایش قابل توجه وصول مطالبات غیرجاری در بانک ایران زمین

بانک ایران زمین توانسته است با اعمال سیاست های کنترلی و افزایش تحرک در حوزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *