چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

بیمه عمر «معلم» ۱۰۰ هزار تایی می‌شود

مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم با اشاره به استقبال خوب مردم از بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری این شرکت، از صدور ۱۰۰ هزارمین بیمه نامه عمر این شرکت در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه،سعید گیوه چی گفت: خوشبختانه شرکت در آستانه صدور این بیمه نامه است و برای خریدار آن تسهیلات ویژه ای در نظر خواهد گرفت. به گفته وی صدور ۱۰۰ هزارمین بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری نقطه عطفی در این بخش فعالیت های شرکت است و اعتماد مشتریان را به شرکت دو چندان می کند.

گیوه چی در ادامه از بررسی طرح دیگری برای ارائه تسهیلات به همه بیمه گزاران عمر و سرمایه گذاری شرکت خبر داد و گفت: در این طرح برای مشتریان خوش حساب شرکت که حق بیمه خود را به موقع پرداخت می‌کنند و دست کم دو سال از صدور بیمه نامه آنها می گذرد، کارت اعتباری صادر می شود.

گیوه چی ادامه داد: با این کارت اعتباری مشتریان می توانند تا ۹۰ درصد اندوخته خود را خرید کرده و پس از مدتی که مشخص خواهد شد، به صورت اقساطی رقم دریافتی را بازگردانند. مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم با بیان این که در مدت استفاده از این اعتبار تمام تعهدات شرکت پابرجا خواهد بود، اعلام کرد که جزئیات جدید از این طرح به زودی منتشر خواهد شد.

کد خبر: 598

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *