سه شنبه , ۴ مهر ۱۴۰۲

بیمه معلم ۲۴٫۰۵ درصد سود داد

مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم از واریز سود ۲۴٫۰۵ درصدی سال ۱۳۹۳ به حساب اندوخته بیمه گزاران عمر و سرمایه گذاری این شرکت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، سعید گیوه چی با بیان این که این عدد نسبت به نرخ ۱۸ درصدی سود قطعی قرارداد شده ۶٫۰۵ درصد بیشتر است، گفت: بیمه معلم بیمه گزاران عمر و سرمایه گزاری را شریک شرکت در توسعه و رسیدن به اهدافش می داند و حتی به نوعی آنها را سهامدار شرکت می‌خواند.

وی ادامه داد: بیمه معلم نسبت به بیمه گزاران خود و به خصوص بیمه گزاران عمر و سرمایه گذاری بسیار وفادار است و واریز سود ۲۴٫۰۵ درصدی سال گذشته همین را حکایت می کند.

به گفته گیوه چی بر اساس قانون شرکت بیمه باید حداقل ۸۵ درصد سود حاصل از سرمایه گذاری حق بیمه های عمر را به حساب مشتریان واریز کند، اما بیمه معلم برای اثبات حسن نیت خود ۱۰۰ درصد این رقم را واریز کرد.

سعید گیوه چی مدیر بیمه های عمر و زندگی بیمه معلم با تاکید بر این که اغلب بیمه گزارانی که از این شرکت بیمه عمر خریداری کرده اند خوش حساب هستند و به موقع حق بیمه خود را پرداخت می کنند، اظهار کرد: پاسخ اعتماد مشتریان به شرکت، چیزی جز واریز کامل سود نمی توانست باشد.

کد خبر: 581

این را نیز بررسی کنید

بیمه درمان تکمیلی

چراغ سبز بیمه سامان برای ارائه خدمات بیشتر به تجار ایرانی و عراقی

معاون اجرایی شرکت بیمه سامان، ازآمادگی کامل این شرکت برای ارائه خدمات بیمه ای به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *