پنج شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲

اولویت‌های بیمه دانا در سال ۹۴

رییس هیات مدیره بیمه دانا ارتقای شاخص توانگری مالی، افزایش سرمایه شرکت، وصول مطالبات معوق و اصلاح ترکیب پرتفوی را از اولویت های مهم این شرکت در سال جاری عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، دکتر رضا جعفری در جمع نمایندگان و کارکنان بیمه دانا در استان آذربایجان شرقی افزود: این چهار محور جزو اولویت های مهم هیات مدیره درسال جاری برای حفظ و ارتقای جایگاه شرکت در صنعت بیمه و حضور قوی‌تر در بازار کسب و کار بیمه محسوب می شود.

وی با اشاره به فراز و نشیب های سال ۹۳، به ویژه تاثیرپذیری صنعت بیمه از تحریم ها اظهار داشت: با وجود این مشکلات بیمه دانا با تلاش شبانه روزی همکاران خود در کشور به ویژه استان‌های آذربایجان شرقی ،غربی و اردبیل توانست کارنامه خوبی از خود در صنعت بیمه به جای گذارد.

این شرکت در سال گذشته با تولید ۱۵ هزار میلیارد ریال حق بیمه توانست در کنار سایر فعالان بازار بیمه در تولید حق بیمه کل صنعت سهیم باشد.

رییس هیات مدیره بیمه دانا توجه به منابع انسانی و ارتقای سطح معیشت پرسنل و سایرموفقیت های کسب شده در حوزه نرم افزاری و سخت افزاری را مورد اشاره قرار داد و گفت: خوشبختانه با بهره گیری ازاین ظرفیت‌ها در چهارماهه اول سال جاری نیز بیمه دانا ۴۲۵۰ میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده که سهم استان آذربایجان شرقی از این رقم ۱۷۰ میلیارد ریال است که باید از تلاش ها و زحمات همکاران خود در این استان قدردانی کنیم.

وی در عین حال پیش بینی کرد با سعی و تلاش شبانه روزی همکاران ستاد و صف و اصلاح ترکیب پرتفوی شاهد افزایش قابل توجه حق بیمه تولیدی اقتصادی در ماه های آینده باشیم.

دکتر جعفری، وصول مطالبات معوق را مورد تاکید قرارداد وافزود: با ایجاد کمیته راهبردی در مرکز و کمیته های عملیاتی در استان‌ها و تصویب و ابلاغ آیین نامه مربوطه، امیدواریم این مهم به نتایج مثبت و امیدوارکننده‌ای منجر شود.

رییس هیات مدیره بیمه دانا همچنین خواستار تغییر نگرش مدیران شرکت از “پرتفوی محوری” به ” پرتفوی اقتصادی” شد و ابراز امیدواری کرد با تلاش و همدلی تمامی کارکنان، جایگاه شرکت در صنعت بیمه ارتقاء یابد.

کد خبر: 579

این را نیز بررسی کنید

سرمد

رکوردزنی جدید بیمه سرمد در تولید حق بیمه ۶ ماهه ۱۴۰۲

در جلسه هیات عامل شرکت بیمه سرمد، ضمن معرفی سرپرست معاونت بازاریابی و شبکه فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *