چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

پرداخت اینترنتی قبض در سایت بانک صادرات

​بانک صادرات ایران در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان و کاهش هزینه‌ها سامانه پرداخت قبوض خدمات شهری از طریق وب سایت اینترنتی را عملیاتی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، هموطنان با استفاده از این خدمت که با هدف افزایش رضایتمندی آنها و سطح دسترسی بیشتر به خدمات نوین طراحی شده است قادر خواهند بود تا وجوه قبوض خدمات شهری (آب، برق و گاز و …) خود را از طریق درگاه اینترنتی با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت کنند.

هموطنان گرامی در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir با استفاده از مشخصات کارت بانکی (شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضاء و کد cvv٢) قبض خود را در کلیه ساعت شبانه روز پرداخت کنند.

این بانک به منظور ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای سازمان‌ها و نهادها امکان پرداخت قبوض به صورت دسته ای را نیز در آینده نزدیک عملیاتی خواهد کرد.

گفتنی است هموطنان می‌توانند جهت پرداخت قبوض خود علاوه بر مراجعه به شعبه از طریق ابزارهای الکترونیکی نظیر خودپرداز، سامانه تلفن بانک (٠٩۶٠٢)، دستگاه‌های کارت خوان متصل به حسابهای بانک صادرات ایران و … نیز اقدام کنند که در این رابطه ماهانه به طور متوسط ٣ میلیون و ۵٠٠ هزار قبض مشتریان را دریافت می‌کند.

کد خبر: 563

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *