سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

خوش‌بینی «صادق» به پساتحریم

گردهمایی بزرگ خانواده بیمه دانا در استان آذربایجان شرقی، هفتم مرداد ماه جاری در تالار آفتاب شهر تبریز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در این مراسم که نمایندگان، کارکنان شعب بیمه دانا و اعضای خانواده آنها و تنی چند از مسئولان محلی حضور داشتند، دکتر بیژن صادق نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا طی سخنانی ضمن ابراز خشنودی از حضور در جمع گرم خانواده بزرگ بیمه دانا در استان آذربایجان شرقی، به وضعیت صنعت بیمه در کشور به ویژه پس از امضای توافق نامه هسته ای اشاره کرد و گفت: روند موجود نشان دهنده آغاز دوران امیدوارکننده ای در صنعت و اقتصاد کشور به ویژه در حوزه بیمه خواهد بود.

دکتر صادق با تاکید بر اینکه در حال حاضر مسوولان و سیاستمداران کشورهای اروپایی برای آمدن به ایران از یکدیگر سبقت می‌گیرند، از ظرفیت بالای کشورمان برای جذب سرمایه گذاری خارجی خبر داد و افزود: البته لیاقت و شایستگی مردم ایران برای برخورداری از رفاه و سطح معیشت مطلوب زندگی خیلی بیشتر از اینهاست.

وی ارائه خدمات مطلوب بیمه‌ای به بیمه گذاران را افتخار بیمه دانا دانست و با اشاره به افق های روشن پیش رو به ویژه طی ماه های آینده ابراز امیدواری کرد خدمات و سرویس دهی خوب این شرکت به مشتریان و بیمه گذاران از این پس روند بهتر و مطلوب‌تری را طی کند تا مشکلات به حداقل ممکن رسیده و موفقیت شرکت بیش از پیش تداوم یابد.

بر اساس این گزارش، مدیر عامل و هیات همراه در سفر به استان آذربایجان شرقی همچنین با چند بیمه گذار عمده و بزرگ شرکت در تبریز دیدار و درباره روند همکاری های متقابل بیمه ای بحث و تبادل نظر کردند.
در این دیدارها ضمن تقدیر و تشکر از بیمه دانا به دلیل ارائه خدمات مطلوب بیمه ای، در خصوص تعامل و گسترش همکاری های فی مابین گفت وگو به عمل آمد.

بازدید از یکی از کارخانه‌های وابسته به گروه صنعتی سهند از دیگر برنامه های مدیر عامل و هیات همراه در سفر به استان آذربایجان شرقی بود. دکتر صادق ضمن بازدید از بخش های مختلف این کارخانه و گفت‌وگو با مدیر عامل و کارکنان آن ابراز امیدواری کرد بهترین نوع خدمت رسانی بیمه ای به این گروه صنعتی ارائه شود.

دکتر صادق نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا و هیات همراه همچنین روز هشتم مرداد ماه جاری ضمن بازدید از شعب مسجد کبود و استاد شهریار تبریز، با کارکنان این شعب دیدار و گفت وگو کردند.

در این بازدید روسای شعب تبریز با ارائه گزارشی از عملکرد شعب تحت سرپرستی خود در سال ۹۳، از حمایت ها و همراهی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره در اجرای برنامه های شعب تقدیر و تشکر کردند. در این جلسات آمار و عملکرد شعب تبریز بررسی و تجزیه و تحلیل شد و رهنمودهای لازم از سوی مدیر عامل برای بهبود عملکرد ارائه شد.

گفتنی است مدیر عامل را در این سفر، رییس هیات مدیره، معاونان فنی اشخاص و بازاریابی، شعب و شبکه فروش، مدیران امور شعب و دفتر هیات مدیره و مدیر عامل همراهی کردند.

کد خبر: 568

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *