دوشنبه , ۱۳ آذر ۱۴۰۲

خدمات متمایز «سامان» برای مشتریان برتر

بانک سامان به‌‌ منظور ارائه خدماتی متمایز به مشتریان برتر (ویژه و خاص) و افزایش رضایت‌مندی آن‌ها، تخفیف‌های ویژه‌ای را برای استفاده از خدمات مرکز رزرو سامان در نظرگرفته است.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، رضا حیدری مدیر بانکداری اختصاصی و مشتریان ویژه بانک سامان با بیان این خبر، تصریح کرد: در طرح تخفیف مسافرتی تابستانه، مشتریان برتر بانک تا ۲۳ مهرماه ۹۴ مهلت دارند با خرید بلیت هواپیما، رزرو هتل یا خرید تور برای خود و همراهانشان در سفرها، از مرکز رزرو خدمات سامان، از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

حیدری گفت: برای برخورداری از تخفیف‌های این طرح، تور، بلیت پرواز یا هتل باید پیش از تاریخ ۲۳ مهر ماه خریداری و رزرو شوند. اما تاریخ سفر می‌تواند تا پایان سال‌جاری باشد.

مدیر بانکداری اختصاصی و مشتریان ویژه بانک سامان اظهار کرد: مشتریان برتر واجد شرایط مطابق با سطح سپرده‌گذاری خود می‌توانند از تخفیف‌های این طرح برای خرید تور، رزرو هتل، بلیت‌های پرواز داخلی و خارجی (یا ترکیبی) تا سقف‌های مجاز استفاده کنند.

گفتنی است، مشتریان برتر (ویژه و خاص) برای دریافت اطلاعات بیشتر از میزان تخفیف‌های خود می‌توانند با مرکز رزرو خدمات سامان به شماره ۲۲۶۶۲۱۰۵-۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرند.

کد خبر: 556

این را نیز بررسی کنید

بنگاه هایی که به بانک ها تحمیل می شوند

طی سالهای اخیر بارها به موضوع بنگاهداری بانک ها و لزوم خروج از بنگاه داری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *