سه شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۹
خانه » بانک » «آغاز یک میزبانی» بانک گردشگری برگزیده شد

«آغاز یک میزبانی» بانک گردشگری برگزیده شد

پس از یررسی آگهی های چاپ شده در زمستان ۹۳ توسط هیات داوران، آگهی آغاز یک میزبانی بانک گردشگری که مربوط به افتتاح مجموعه هتلهای بین المللی فرودگاهی فرودگاه امام (ره) بود به عنوان آگهی برتر در روزنامه های سراسری کشور برگزیده شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، مجموعه هتل های بین المللی فرودگاهی فرودگاه امام ( ره ) به عنوان اولین هتل‌های فرودگاهی کشور یک پروژه ملی است که بر اساس استاندارد هتل های بین المللی فرانسوی Axis و AxisPrime طراحی و احداث شده است. به این ترتیب ایران نیز به زمره کشور های دارنده هتل فرودگاهی پیوسته است.

بانک گردشگری نیز در بهمن ماه سال ۹۳ نسبت به بهره برداری و راه اندازی این مجموعه بین المللی هتلهای فرودگاهی تبلیغات خود را آغاز کرد. آگهی آغاز یک میزبانی توسط شرکت هم وطا از شرکتهای عضو گروه مالی گردشگری و به سفارش بانک گردشگری طراحی شد.

استفاده از نمادهای گرافیکی و رنگ به همراه اجرای مناسب باعث شده تا طرح آغاز یک میزبانی به عنوان یک طرح نو و تازه با نگاهی ویژه به سوژه شناخته شود.

گفتنی است بانک گردشگری در طرح های تبلیغاتی پیشین خود نیز به خوبی از نماد های گرافیکی استفاده کرده که همین موضوع باعث جلب نظر کارشناسان حوزه تبلیغات و رسانه شده است. به طوری که اکثر فعالان این حوزه طرح های این بانک را شیوه‌ای نوین در معرفی خدمات و محصولات می دانند.

در طراحی این آگهی به خوبی از نشانه‌ها و نماد های گرافیکی استفاده شده است، به طوری که بیننده در نگاه اول یک هواپیمای در حال پرواز را می بیند، اما در اصل این طرح یک قیچی است که در حال بریدن روبان افتتاح پروژه است.

* کد خبر: 504

این را نیز بررسی کنید

ایران زمین

افزایش قابل توجه وصول مطالبات غیرجاری در بانک ایران زمین

بانک ایران زمین توانسته است با اعمال سیاست های کنترلی و افزایش تحرک در حوزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *