چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

پرداخت خسارت ۱۳ میلیاردی سقوط هلی کوپتر

بیمه ایران بابت سقوط یک فروند “هلی کوپتر بل ۲۱۲ ” به بیمه گذار خود ۱۳ میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این هلی کوپتر که متعلق به یک شرکت امداد و نجات هوایی و دریایی بود هنگام ماموریت هارد لندینگ (فرود سخت) کرده و درسواحل خلیج فارس سقوط کرد. خوشبختانه در این سانحه خلبان و کمک خلبان آسیبی جدی ندیده و از این حادثه جان سالم به در بردند.

مدیر بیمه های کشتی و هواپیما بیمه ایران هنگام پرداخت غرامت این حادثه به بیمه گذارگفت: رویه ما احترام به مشتریان در هر شرایطی است. بر همین اساس امروز (شنبه) در محل دفتر مرکزی این بیمه گذار حاضر شده و خسارت وارده را جبران کردیم.

حمید رضا کاوه با اشاره به اینکه شرکت بیمه ایران خسارت های هوایی را در کمتر از یک هفته به زیان دیدگان خود پرداخت می کند درباره زمان پرداخت غرامت این حادثه به بیمه گذار، اظهار کرد: در این مورد خاص نیز آمادگی پرداخت غرامت در کمتر از یک هفته را داشتیم، اما به دلیل برخی امور اداری که به بیمه گذار ارتباط داشت این مهم یک ماه به طول انجامید.

وی تاکید کرد: درهیچ کجای دنیا خسارت های هوایی را در کمتر یک هفته به زیان دیده پرداخت نمی‌کنند، اما در بیمه ایران ما به این مهم دست پیدا کرده و از این نظر در دنیا سرآمد هستیم.

مدیربیمه‌های کشتی و هواپیما بیمه ایران اضافه کرد: هم اکنون این شرکت در بین شرکت های بیمه‌ای داخلی بهترین سرویس و خدمات را به بیمه گذاران خود عرضه می‌کند و تنها شرکت بیمه‌ای است که به دلیل توانگری مالی بالا و خدمات متمایز توان رقابت با بیمه های بین المللی را دارد.

وی در پاسخ به این سوال که بیمه ایران برای افزایش میزان رضایتمندی بیمه‌گذاران خود چه طرح و برنامه‌هایی دارد گفت: ارائه بسته‌های بیمه‌ای متنوع متناسب با نیاز بیمه گذار و تمایز در ارائه خدمات بیمه‌ای از مهم‌ترین برنامه‌های ما برای افزایش میزان رضایتمندی بیمه‌گذاران است که در حال انجام آن هستیم.

مسوولان شرکت امداد و نجات هوایی هنگام دریافت این خسارت، بیمه ایران را از خوش نام ترین بیمه های کشور خواندند و ازاینکه با این شرکت همکاری می کنند ابراز رضایت کردند.

 

کد خبر: 450

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *