سه شنبه , ۲ مرداد ۱۴۰۳

تمبر موسسه اعتباری کوثر منتشر شد

در مراسمی با حضور دکتر رضایی مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر و جمعی از مسئولین و مدیران استان قم و دفاتر مراجع و کارکنان موسسه اعتباری کوثر استان قم از تمبر موسسه رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در این مراسم مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر با اشاره به تاریخچه موسسه کوثر، رونمایی، تهیه و تکثیر تمبر یادبود این موسسه را قدم بسیار مناسبی در گسترش و فراگیر شدن شناخت موسسه اعتباری کوثر دانست و گفت: به حمدالله با کوشش عزیزان در اداره پست این اقدام انجام می گیرد و امروز ما شاهد فراگیر شدن خدمات موسسه اعتباری کوثر به خصوص وام های قرض الحسنه در سطح جامعه، سازمان ها و ادارات هستیم.

مهندس نجاری قائم مقام اداره پست جمهوری اسلامی هم با بیان اینکه تمبر خدمت به منظور ماندگاری آثار و برکات خدمات سازمان ها و نهادهای خدمتگزار به مردم تهیه و توزیع می شود، گفت: برای اولین بار در سطح کشور این کار با ابتکار اداره کل پست قم به منظور قدرشناسی از خدمات قرض الحسنه موسسه اعتباری کوثر انجام می گردد و ما از این بابت اطمینان داریم که خدمات و محصولات موسسه اعتباری کوثر در واقع گره گشا در بخش خدمات و تولید جامعه است.

او ادامه داد: این تمبر برای ارسال مراسلات عمومی مردم در سطح دنیا استفاده می شود و در واقع سفیر فرهنگی کوثر به اقصی نقاط جهان است.

قبل از سخنرانی دکتر رضایی مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر، مسعود اقدسی مدیر شعب استان قم ضمن خوش آمد گویی به مسئولین به ویژه دکتر رضایی در رابطه با سیر تهیه و تولید تمبر یادبود موسسه و همکاری مسئولین و کارکنان اداره کل پست استان قم گزارشی را به سمع حضار رسانید.

در خاتمه این تمبر طی آیین با شکوهی توسط حضرت آیت الله حسینی قزوینی رئیس شبکه جهانی ولایت و استاندار محترم و مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر و سایر مسئولین رونمایی شد.

این تمبرشامل آرم موسسه اعتباری کوثر و شعار موسسه ” آینده از آن ماست” به تعداد یک میلیون قطعه منتشر می شود در سطح ادارات پست و شعب موسسه اعتباری کوثر کشور توزیع خواهد شد. همچنین یک نسخه از آن در موزه پست جمهوری اسلامی ایران نگهداری خواهد شد.

لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم یادداشت تفاهمی ما بین موسسه اعتباری کوثر و اداره پست جمهوری اسلامی ایران امضا و تبادل شد.

کد خبر: 400

این را نیز بررسی کنید

قانون بودجه ۱۴۰۳، اخذ مالیات از روحیه کارگران

اگر چه مهم‌ترین راهکار حل نسبی مشکل کوچک شدن سفره کارگران، بالا بردن حقوق متناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *