جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

بیمه دانا ۹ ریال سود تقسیم کرد

صورت‌های مالی بیمه دانا برای دوره یک ساله منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۳ تصویب شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه دانا که ۲۹ تیرماه جاری در محل هتل فردوسی تهران برگزار شد، صورت‌های مالی شرکت منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۳ مطرح شد و پس از قرائت بندهای آن به تصویب مجمع رسید.

در این مجمع ابتدا گزارش هیات‌مدیره و مدیر عامل درباره ترکیب سهام، اولویت‌های سال جاری، عملکرد سال ۱۳۹۳، سیاست‌ها و چشم انداز سال ۱۳۹۴شرکت مطرح شد و سپس بازرس قانونی، گزارش صورت‌های مالی شرکت منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۱۳۹۳ را بند به بند قرائت کرد که پس از توضیحات اعضای مجمع به تصویب رسید.

در ادامه این نشست، سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قاتونی و موسسه داریاروش هم به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی‌البدل و روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی شرکت انتخاب شدند.

همچنین با توجه به در پیش بودن افزایش سرمایه شرکت که مورد تایید سهام‌داران قرار گرفت، تقسیم ۹ ریال سود بین سهام‌داران، از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه دانا بود.

لازم به ذکر است، شرکت بیمه دانا طی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۳، بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان حق بیمه تولید و بیش از ۹۲۸ میلیارد تومان خسارت به بیمه‌گزاران پرداخت و ای.پی.اس ۸۶ ریالی تولید کرده است.

در این مجمع که به ریاست رضا جعفری ـ رییس هیات‌مدیره بیمه دانا ـ برگزار شد، بیژن صادق نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار، نمایندگان سازمان حسابرسی، سهام عدالت، سازمان تامین اجتماعی، حسابرس قانونی و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی، علیرضا عاطفی معاون اداری و مالی، حمیدرضا علیزاده‌محب مدیر امور مالی و عبدالحسین پهلوان به عنوان منشی جلسه حضور داشتند.

کد خبر: 387

این را نیز بررسی کنید

قیمت خودرو

مدیرعامل بیمه ملت عضو هیئت رییسه سندیکای بیمه‌گران ایران شد

علی‌رضا یزدان‌دوست، مدیرعامل شرکت بیمه ملت با رای شورای عمومی به عنوان عضو اصلی هیئت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *