سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

رونمایی از «موبایل بیمه» سرمد

همزمان با عید سعید فطر از نرم افزار گوشی همراه با عنوان «موبایل بیمه سرمد» رونمایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این نرم افزار که قابلیت نصب بر گوشی های تلفن همراه با سیستم اندروید را دارد، دارای سه بخش عمومی، بیمه گذاران و سهامداران است.

بخش نخست با عنوان «بخش عمومی» حاوی مطالبی همچون اطلاعات تماس شعب و واحدهای دریافت خسارت، اطلاعات تماس نمایندگان به تفکیک استان، اطلاعات تماس مراکز درمانی به تفکیک استان و شهر و نوع مرکز درمانی، آیا می دانید که؟ (فهرست خدمات قابل ارائه شرکت)، راهنمای دریافت خسارت و درباره ما است.

بخش دوم این نرم افزار نیز با عنوان «بخش های مربوط به بیمه گذاران» که نقطه قوت این نرم افزار به شمار می‌رود، دارای اطلاعاتی همچون استعلام بیمه گذار با کد ملی، دریافت لیست بیمه نامه های ثبت شده در بیمه سرمد، بررسی اصالت بیمه‌نامه‌ها و تاریخ انقضای بیمه نامه، استعلام وضعیت مالی بیمه گذار و بررسی وضعیت مالی بیمه نامه به صورت کلی و دریافت جزئیات اقساط باقی مانده است.

بخش سوم نیز حاوی اطلاعاتی چون قیمت هر سهم و تاریخ مجمع برای سهامداران محترم است.

گفتنی است نسخه اول این نرم افزار با امکانات فوق عید سعید فطر رونمایی می‌شود و نسخه دوم آن که دارای قابلیت‌های گسترده‌تری چون امکان تمدید بیمه نامه، اطلاعات مربوط به خسارت و امکان پرداخت اقساط حق بیمه است، تا نیمه دوم سال جاری رونمایی خواهد شد.

کد خبر: 379

این را نیز بررسی کنید

بیمه سینا

جشنواره بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه سینا برگزار می‌شود

جشنواره فروش بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی بیمه سینا از شنبه ۲۶ خردادماه به مدت یک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *