چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

تقدیر انجمن ام‌اس از مدیرعامل «کوثر»

همزمان با ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) در مراسم ضیافت افطاری مدیریت شعب استان البرز، تندیس جامعه حمایت از بیماران ام اس ایران توسط مهندس بابایی مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران ام اس به دکتر رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر اهداء شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، دکتررضایی مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر در این مراسم با قرائت سوره مبارکه کوثر و تبریک ولادت کریم اهل بیت (ع) ویژگی‌های امام حسن مجتبی(ع) را به سمع و نظر حضار رساند.

مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر با مرور تاریخچه فعالیت موسسه و ضمن برشمردن مراحل آغاز، شکل گیری، موفقیت ها و ترسیم آینده روشن موسسه، استان البرز را یکی از مناطق مهم ارزیابی و از اجزاء مهم موسسه عنوان کرد.

او با اشاره به نقش آقای کشاورز و ویژگی‌های خوب ایشان یکی از مهمترین دلایل توفیقات شعب استان البرز را درایت و مدیریت خوب ایشان دانست.

مهندس بابایی مدیرعامل جامعه حمایت از بیماران ام اس ایران نیز در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از آمار و وضعیت بیماران ام اس، از حمایت‌های بی‌دریغ موسسه اعتباری کوثر به ویژه دکتر رضایی مدیرعامل موسسه از ایشان تقدیر و تشکر به عمل آورد و همچنین تندیس ویژه این جامعه به همراه یک جلد کلام الله مجید را به دکتر رضایی اهدا کرد.

در متن این تندیس آمده است:

دولت جاوید یافت، آنکه نکونام زیست                     کز عقبش ذکر خیر، زنده کند نام را

یاور گرامی آقای دکتر عیسی رضایی

با حمد و سپاس خداوند متعال و با درود خالصانه و ارادتی صمیمانه از همراهی صادقانه و همیاری قابل تحسین حضرت‌عالی با جامعه حمایت از بیماران ام.اس ایران از اینکه با نیات خدا پسندانه و خیرخواهانه در بهبود وضعیت بیماران عزیز ام.اس تلاش کرده اید، کمال سپاس و تشکر را تقدیم می‌داریم.

ضمن آرزوی سلامتی روز افزون، امیدواریم در ادامه همکاری و مشارکت شما خیر فرهیخته موجب اعتلای اهداف متعالی این موسسه فراهم شود.

کد خبر: 352

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *