پنج شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۲

تبریک مدیرعامل بانک تجارت پس از توافق هسته ای

محمد ابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت در پیامی به مناسبت پیروزی تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران در مذاکرات با کشورهای گروه ۱+۵ از آمادگی بانک تجارت در خدمت‌رسانی به مشتریان در فضای لغو تحریم‌ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

پیروزی غرورآفرین تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران از میدان دشوار دیپلماسی باردیگر غیرت مثال زدنی ایرانی را به نمایش گذاشت.

مقاومت و تلاش بی‌وقفه کارگزاران دولت تدبیر و امید، لغو تحریم‌ها در کنار حفظ دستاوردهای هسته‌ای را به ارمغان آورد. این پیروزی ارزشمند بی‌شک وظیفه بانک‌های کشور در خدمت‌رسانی به فعالان عرصه تولید و بازرگانی کشور سنگین‌تر از پیش خواهد کرد.

رفع موانع حاصل از تحریم فرصتی را پیش روی اقتصاد کشور قرار داده تا با بازیابی کانال‌های ارتباطی با کشورهای مختلف جهان بار دیگر جهشی بزرگ را تجربه کند.

بانک تجارت نیز به عنوان بانک برتر کشور در حوزه بین‌الملل با کارنامه و گذشته‌ای درخشان در خدمت‌رسانی ارزی و گشایش اعتبارات اسنادی خارجی و تامین مالی پروژه‌های عظیم کشور خود را برای حضوری مقتدر آماده کرده است. بر آنیم که همچون گذشته با همتی مضاعف و با همدلی و به کارگیری دانش روز بانکداری بین‌المللی حداکثر توان خود را در حمایت از فعالان اقتصادی کشور به نمایش گذاریم.

دست به دست هم دهیم به مهر، میهن خویش کنیم آباد.

کد خبر: 340

این را نیز بررسی کنید

برگزاری مسابقه «۹۵ سال همراهی» با جوایز میلیونی

به مناسبت گرامیداشت نود و پنجمین سالروز تأسیس بانک‌ملی‌ایران‌، مسابقه‌‌‌ای با عنوان «۹۵ سال همراهی» …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *