پنج شنبه , ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
خانه » بانک » توزیع ۱۳۰۰ تن نیکل در بانک صادرات

توزیع ۱۳۰۰ تن نیکل در بانک صادرات

​بانک صادرات ایران به عنوان کارگزار بانک مرکزی در بهار ٩۴، بیش از یک هزار و ٣٠٠ تن نیکل (انواع سکه پول) را در بین سایر بانکهای کشور توزیع کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، این بانک با توجه به ظرفیت و توانمندی‌هایی که دارد از سال ٩٢ به عنوان کارگزار بانک مرکزی جهت توزیع نیکلو جمع آوری اسکناس فرسوده در کل شبکه بانکی انتخاب و اداره کل خزانه داری این بانک در سه ماهه اول سال ٩۴ بالغ بر ٣۵٨ میلیار ریال نیکل (شامل انواع سکه های هزار، دو هزار و پنج هزار ریالی) به وزن تقریبی یک هزار و ٣٠٠ تن را در بین سایر بانکها در سراسر کشور توزیع کرده است.

این میزان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ٣٨٣ درصد رشد نشان می دهد.

بانک صادرات به دلیل برخورداری از زیرساخت و قابلیت‌های منحصر به فرد توانسته است با اتخاذ تدابیر هدفمند، نقش بسزایی در خدمات رسانی به احاد جامعه و تحقق اهداف بانک مرکزی داشته باشد. بانک صادرات در رابطه با سامانه چکاوک که از سال ٩٣ توسط بانک مرکزی به منظور واگذاری چک‌های عادی و رمزدار شبکه بانکی راه اندازی شد، عملکرد مطلوبی داشته و در بهار ٩۴ بیشترین تعداد چک را در بین بانکهای کشور واگذار کرده است.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢۶٠٠ شعبه در سراسر کشور، ۴٢۴ هزار و٢۶٢ دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، ۴٢٣ هزار مشتری اینترنتی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقای خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.

* کد خبر: 326

این را نیز بررسی کنید

تامین مالی زنجیره‌ای؛ آبی بر آتش داغ “سوداگری”

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اصابت منابع به هدف از مزایای استفاده از طرح تامین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *