سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

استقرار نخستین سیستم مدیریت یکپارچه HSE در نظام بانکی

سیستم مدیریت یکپارچه HSE، برای نخستین بار در نظام بانکی کشور در بانک شهر مستقر شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، حسین محمدپورزرندی مدیرعامل بانک شهر با اعلام این خبر گفت: مدیریت یکپارچه HSE شامل سه حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست است که کنار هم قرار گرفتن و اجرای این سه موضوع در یک سازمان به ویژه در سیستم بانکی، نقش مهمی در سلامت یک سازمان و ارتقاء آن دارد.

وی افزود: با استقرار این سیستم در بانک شهر، زمینه مشارکت همه کارکنان از پایین‌ترین سطح تا بالاترین رده در توجه به سه موضوع بهداشت، ایمنی و محیط زیست بیش از گذشته فراهم شده است.

مدیرعامل بانک شهر خاطرنشان کرد: توجه به منابع انسانی از اولویت‌های بانک شهر است و به همین منظور استقرار سیستم مدیریت یکپارچه HSE، نقش مهمی در ایجاد یک سازمان سلامت‌محور با توجه ویژه به سلامت روح و روان کارکنان دارد.

پورزرندی با اشاره به اقدامات انجام شده پس از استقرار این سیستم در بانک شهر گفت: سیستم مدیریت یکپارچه HSE برای نخستین بار در نظام بانکداری کشور، در بانک شهر مستقر شده است که در این راستا کمیته فنی و تخصصی آن ایجاد و دوره‌های آموزشی نیز به صورت مستمر برگزار خواهد شد.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد تا با استقرار این سیستم، بانک شهر بتواند گام مهمی در تداوم سازمانی موفق و سلامت‌محور با تکیه بر منابع انسانی پویا بر دارد.

کد خبر: 322

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *