دوشنبه , ۱۰ مهر ۱۴۰۲

پروسه اعطای تسهیلات باید روان شود

مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به اعتماد روز افزون مردم به این بانک، ضرورت مشارکت جدی در تامین مالی سرمایه در گردش واحدهای تولیدی به ویژه در استان آذربایجان غربی و روان سازی پروسه اعطای تسهیلات به اقشار مختلف جامعه را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، عبدالناصر همتی با اشاره به اقتدار تیم مذاکره کننده هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در مذاکره با نمایندگان شش قدرت مهم و اصلی جهان، این اقدام را نشانه اقتدار، ثمره و نتیجه پایداری مردم در سالهای پس از انقلاب اسلامی و هدایت مدبرانه رهبری انقلاب دانست و تاکید کرد: وظیفه ما در بانک ملی ایران خدمت بیشتر به مردم، تامین مالی پروژه‌ها و رفع نیازهای تسهیلاتی مردم است تا بدین وسیله پاسخگو و قدردان این پایداری و اراده ملی باشیم.

همتی تدبیر دولت یازدهم و پرهیز از تحمیل تسهیلات تکلیفی به بانکهای دولتی را ستود و ابراز امیدواری کرد بانک ملی ایران و سایر بانکها منابع خود را هرچه مطلوب‌تر در خدمت توسعه اقتصادی کشور و خصوصاً تعمیق و گسترش فعالیت‌های بخش خصوصی به کار گیرند.

مدیر عامل بانک ملی ایران که در جمع صمیمی کارکنان این بانک در آذربایجان غربی سخن می‌گفت، همچنین به تشریح برنامه‌های بانک ملی ایران برای توسعه خدمات بانکی در سال ۹۴ پرداخت.

در این نشست که حسین زاده و کریمی اعضای هیات مدیره و چند تن از مدیران ارشد بانک حضور داشتند، حبیبی رئیس اداره امور شعب آذربایجان غربی گزارشی از عملکرد و پیشرفت‌های بانک در منطقه ارائه کرد.

کد خبر: 301

این را نیز بررسی کنید

فروشگاه های تخفیف دار «بله» برای سال تحصیلی جدید

به مناسبت فرا رسیدن پاییز و شروع سال تحصیلی جدید، فروشگاه های فعال در اپلیکیشن …