سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

پرداخت سود «توس گستر» در بانک صادرات

​پرداخت سود سهامداران شرکت سرمایه گذاری توس گستر مربوط به سال مالی منتهی به پایان سال مالی ٩٣ از طریق شعب بانک صادرات ایران آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، بر اساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت سرمایه گذاری توس گستر سود سهام سال منتهی به پایان سال ٩٣ از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز شنبه ٢٠ تیرماه ماه قابل پرداخت است.

در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

شایان ذکر است پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن: ٨٧١۴۵٧۴ اداره شرکت سرمایه گذاری توس گستر تماس بگیرند.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢۶٠٠ شعبه در سراسر کشور، ۴٢۴ هزار و ٢۶٢ دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، ۴٢٣ هزار مشتری اینترنتی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقای خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.

کد خبر: 304

این را نیز بررسی کنید

شرق تهران

یک سوم سپرده های بانک سینا، قرض الحسنه است

تازه ترین اطلاعات دریافتی از عملکرد بانک سینا نشان می دهد که یک سوم منابع …