جمعه , ۱۰ آذر ۱۴۰۲

افزایش جوایز سپرده «وین»

بانک سامان به دنبال استقبال هموطنان از افتتاح سپرده وین، سقف جوایز قرعه‌کشی این سپرده را به ۵ میلیارد ریال افزایش داد.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، مرتضی حسینی‌نژاد مدیر تحقیقات، برنامه‌ریزی و بودجه بانک سامان با اعلام این خبر گفت: شرایط آسان دریافت این کارت و شرکت در قرعه‌کشی سبب استقبال گسترده از این سپرده شده است.

وی افزود: از این رو به دنبال برگزاری ۶ دوره قرعه‌کشی، تعداد جوایز از ۱۱۵ به ۲۵۱ عدد و میزان جوایز از ۲٫۷۵ میلیارد ریال به ۵ میلیارد ریال شامل یک جایزه ممتاز ۵۰۰ میلیون ریالی، پنجاه جایزه ۵۰ میلیون ریالی و دویست جایزه ۱۰ میلیون ریالی افزایش یافته است.

حسینی‌نژاد تصریح کرد: همچنین بر اساس امتیازهای کسب‌شده توسط مشتری کارت اعتباری تا سقف ۵۰ میلیون ریال ارایه می‌شود و پس از برگزاری قرعه‌کشی ماهانه، امتیازها صفر می‌شود.

مدیر تحقیقات، برنامه‌ریزی و بودجه بانک سامان درباره چگونگی شرکت داده شدن افراد در قرعه‌کشی تصریح کرد: برای شرکت در قرعه‌کشی لازم است مشتریان یک سپرده “وین” در یکی از شعب بانک سامان افتتاح کنند. پس از آن یک کارت برداشت به نام “وین‌کارت” برای استفاده در تراکنش‌های روزمره در اختیار مشتری قرار می‌گیرد که این امکان را می‌دهد علاوه بر انجام امور جاری خود از طریق تراکنش‌های الکترونیکی امتیاز دریافت کنند.

حسینی‌نژاد گفت: دارندگان سپرده وین برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این سپرده می‌توانند به صفحه سپرده وین در وب‌سایت بانک سامان مراجعه کنند یا در تمام ساعت‌های شبانه‌روز با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

کد خبر: 283

این را نیز بررسی کنید

بنگاه هایی که به بانک ها تحمیل می شوند

طی سالهای اخیر بارها به موضوع بنگاهداری بانک ها و لزوم خروج از بنگاه داری …