دوشنبه , ۴ تیر ۱۴۰۳

۴۶ میلیون کارت در بانک صادرات

​بانک صادرات ایران به منظور افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین تا پایان اردیبهشت ماه امسال بیش از ۴۶ میلیون کارت الکترونیکی بانکی صادر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بانک و بیمه، بانک صادرات ایران این بانک در راستای جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات و توسعه بانکداری الکترونیک، نسبت به صدور و تحویل انواع کارت بانکی به مشتریان و متقاضیان دراسرع وقت اقدام کرده و بر این اساس تا  پایان اردیبهشت ماه امسال ۴۶ میلیون و ۴٨۴هزار کارت الکترونیکی بانکی صادر و تحویل مشتریان کرده است.

از این تعداد، بیش از ٣٠ میلیون و ۵١۵ هزار کارت مربوط به سپهر کارت‌های صادره است.

از بین انواع کارتهای الکترونیکی، کارتهای سپهر با توجه به قابلیتهای زیاد آن که امکان دریافت و انتقال وجه از طریق دستگاههای خودپرداز، خرید online از طریق بسترهای اینترنتی، خرید با استفاده از دستگاه‌های پایانه فروش و… را برای مشتریان فراهم می‌کند بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

 دارندگان سپهر کارت می‌توانند از خدمات متنوع دستگاههای خودپرداز، خدمت پرداخت تلفنی قبوض و تلفنبانک  صدای سپهر (٠٩۶٠٢)، پایانه‌های فروش نصب شده در فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور و دستگاه‌های کارتخوان شعب استفاده کنند.

بانک صادرات ایران با ٢۶٠٠ شعبه در سراسر کشور، ۴٢۴ هزار و ٢۶٠ دستگاه کارتخوان متصل به حساب‌های این بانک، ۴٢٣ هزار مشتری اینترنتی و ارائه انواع خدمات متنوع نوین بانکی به عنوان بزرگترین بانک بورسی خصوصی کشور نقش موثری در توسعه و نهادینه کردن فرهنگ بانکداری الکترونیک در جامعه ایفا کرده است.

کد خبر: 102

این را نیز بررسی کنید

بانک دی استخدام می کند

بانک دی به منظور تامین نیرو در مدیریت امور پشتیبانی، نیروی خدماتی جذب می‌کند. به …