سه شنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۷
خانه » بانک » اولین کتاب جامع «قوانین و مقررات خودرو» منتشر شد

اولین کتاب جامع «قوانین و مقررات خودرو» منتشر شد

نخستین کتاب جامع «قوانین و مقررات خودرو» با تکیه بر حقوق و تکالیف خودروسازان، واردکنندگان و مصرف کنندگان چاپ و عرضه شد.

به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، کتاب قوانین و مقررات خودرو از سوی ابومحمد عسگرخانی، عضو هیات علمی دانشکده حقوق و روابط بین الملل دانشگاه تهران، علی حمزه پور، محقق و پژوهشکر حقوق بین الملل و علیرضا برنجی، محقق و پژوهشگر حقوق عمومی به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب کاربردی در حوزه قوانین و مقررات خودرو، اولین کتابی است که به صورت جامع، به حقوق و تکالیف خودروسازان و مصرف کنندگان خودرو پرداخته است و به نظر می رسد هر خودروساز یا واردکننده و خودرو سواری باید از آن آگاه باشد.

در دنیای مدرن امروزی، خودروسازان برتر دنیا، آگاهی و تامین منافع مصرف کنندگان خودرو را حق مشتریان خود می دانند، و هر کدام می کوشند خدمات بهتر و مفیدتری به آنان ارائه کنند و با توجه به اینکه موضوع اهمیت و ارتقاء آگاهی در حوزه حقوق شهروندی در دستور کار جوامع مختلف بشری است، کتاب حاضرمی تواند گامی در تحقق حفظ حقوق مردم و ارتقای آگاهی هر شهروند باشد.

این قبیل کتاب ها می تواند از طریق خودروسازان همراه با خودرو، در اختیار مشتریان و خریداران قرارگیرد تا گامی مفید و عملی به منظور ارائه خدمات مطلوب در حوزه خودرو برداشته شود.

یادآور می شود که کتاب قوانین و مقررات خودرو با مقدمه ای از سوی عباسعلی غیاثی دبیر انجمن خدمات پس از فروش خودرو آغاز می شود و از طریق انتشارات هنر آفتاب روانه بازار کتاب شده است.

* کد خبر: 9076

این را نیز بررسی کنید

عملکرد کاملا مطلوب بانک ایران زمین در رعایت استاندارد محصولات کارتی

بر اساس اعلام اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک ایران زمین با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *