پنج شنبه , ۲۲ آذر ۱۳۹۷
خانه » بیمه » ۲۲ اسفند، اولین دوره قرعه کشی طرح “دانایی جایزه دارد”

۲۲ اسفند، اولین دوره قرعه کشی طرح “دانایی جایزه دارد”

اولین دوره قرعه کشی طرح ” دانایی جایزه دارد” بیمه دانا روز ۲۲ اسفند ماه جاری با حضور مقامات ذیصلاح و ناظر برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، این شرکت در پاسخ به اعتماد و اطمینان مشتریان و بیمه گزاران خود و با هدف توسعه فرهنگ بیمه در جامعه، به بیمه گزارانی که از تاریخ ۲۲ بهمن ماه امسال اقدام به تهیه بیمه نامه عمر و پس انداز، حوادث انفرادی، آتش سوزی، شخص ثالث و بدنه اتومبیل کرده باشند و شماره بیمه نامه های خود را به سامانه ۳۰۰۰۱۴۳۰۰۰ ارسال کرده باشند، به قید قرعه، به پنج نفر از برندگان خوش شانس، مبلغ ۵۰ میلیون ریال کمک هزینه سفر به روسیه اهدا خواهد کرد.
بیمه دانا همچنین با هدف توسعه فرهنگ استفاده از بیمه های عمر، تسهیلاتی را برای بیمه گزاران بیمه های ارمغان زندگی فراهم و مقرر کرد تا کلیه اشخاصی که تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۷ بدهی های سر رسید شده خود را به روز کرده و یا فاقد بدهی معوق حق بیمه باشند، در فهرست واجدان شرایط برای قرعه کشی در این طرح قرار گیرند.
گفتنی است: روز ۲۲ اسفند ماه جاری با حضور مقامات ناظر و ذیصلاح، اولین دوره قرعه کشی طرح ” دانایی جایزه دارد”، برگزار می شود تا پنج نفر اول منتخب این طرح، مبلغ ۵۰ میلیون ریال کمک هزینه سفر به روسیه را از بیمه دانا دریافت کنند.

* کد خبر: 7895

این را نیز بررسی کنید

مقاله برتر بیمه آسیا در همایش ملی بیمه و توسعه

مقاله “نقش فناوری اطلاعات در کاهش تقلبات و تخلفات بیمه ای” به عنوان مقاله برتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *